Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Сніжана Божок – лауреат Міжнародної літературної премії імені Григорія Сковороди


Сніжана Божок – лауреат Міжнародної літературної премії імені Григорія Сковороди

Талановита журналістка нашої обласної газети «Чернігівщина: новини і оголошення» Сніжана Божок вже має визнання та любов багатьох читачів.Особливу популярність та відгуки людей викликають її чудові, проникливі нариси, написані цікаво і чуйно. Вони – настільки добрі, сонячні та душевні, що читаються буквально на одному подиху.

Тато, який самотужки прекрасно виховує двох дітей; простий сільський дідусь, котрий вражає своєю щирістю, працелюбністю і життєвою мудрістю; мужня, героїчна жінка, яка пережила війну, однак, попри всі випробовування долі вистояла, живе та самовіддано трудиться на благо рідної України, – все це справді непересічні особистості, подвижники, про яких ми дізналися саме з матеріалів Сніжани. А вона ж не лише проникливий публіцист, а й глибока, оригінальна письменниця, тож її оповідання і новели теж отримали визнання і професійних літераторів, й широкого читацького загалу.


А зараз маємо приємну новину, адже наша колега Сніжана Божок стала лауреатом престижної нагороди – Міжнародної літературної премії імені Григорія Сковороди «Сад божественних пісень» за значну творчу діяльність. Цю почесну відзнаку, котра вручається з 2005 року, отримали Герої України Юрій Мушкетик й Іван Дзюба, Шевченківські лауреати Микола Жулинський, Валерій Шевчук, Михайлина Коцюбинська, геніальний поет Василь Барка, всесвітньо відомий польський кінорежисер Кшиштоф Зануссі та інші видатні письменники, науковці і журналісти з України й багатьох держав світу. Нині нагородою імені Григорія Сковороди опікується Міжнародна літературно-мистецька Академія України, яка об’єднує творчих людей і вчених з 55 країн. А міжнародне журі очолює Шевченківський лауреат, Почесний громадянин Луцька і Волині, знаний письменник та науковець Василь Слапчук.Щиро вітаємо Сніжану з високим визнанням, зичимо їй нових вершин. Залишайтеся такою ж чарівною, цікавою та людяною!

Сергій Дзюба, «Чернігівщина» №8 (773) от 20 лютого 2020

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Сніжана Божок, лауреат, літературна премія Григорія Сковороди, Дзюба, Чернігівщина

Добавить в:


ЦентрКомплект