Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » На Масанах створять новий сквер за майже 4 млн гривень

На Масанах створять новий сквер за майже 4 млн гривень

Управління житлово-комунального господарства Чернігова та КП «Зеленбуд» уклали договір про реконструкцію зеленої зони по вулиці Незалежності 16–32 (простіше – поблизу супермаркету «Велмарт»). Вартість робіт – 3 мільйони 953 тисячі з копійками. За право виконання робіт КП «Зеленбуд» змагалося з ТОВ «Ірбіс ЛТД». Виграли за рахунок меншої на 113 гривень ціни.

 
 
Роботи розпочнуть цього року з часткового облаштування газону. Основне навантаження припаде на 2019-й. Так, на березень – квітень заплановані покриття, земляні роботи, водопровід, освітлення. В травні додасться встановлення МАФів, лавок, паркової фігури. Серпень – вересень садитимуть дерева та кущі, дооблаштують газон. «Планується облаштування нової зеленої зони, нового скверу, біля магазину «Велмарт». Повністю буде з нуля створена зелена зона. І облаштування доріжок, і зеленої зони, і місць відпочинку. Перед дитячим майданчиком є пустир. Там і буде», – так прокоментував обновку Роман Старіков, керівник КП «Зеленбуд».

Джерело: cheline.com.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Масани

Добавить в:


ЦентрКомплект