школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Куди діває сміття Геннадій Примаков, голова Менської громади?

KIA

Куди діває сміття Геннадій Примаков, голова Менської громади?

Останнім часом у Мені почали штрафувати тих, хто палить сміття на городі, на вулиці.— Поліцією складено близько десятка адміністративних протоколів. Потім вони виносяться на розгляд адміністративної комісії при міській раді. Санкція статті не передбачає попередження, а лише штраф, — розповідає 27-річна Тетяна Вишняк, заступник міського голови з питань діяльності виконкому міста Мени. — Серед перших оштрафованих у нас була депутат райради, голова фракції однієї з політичних сил. Вона сплатила штраф розміром 340 гривень.

Нині тільки одна людина не з’явилася на комісію і не сплатила штраф. Ніяк не можуть вручити їй особисто запрошення. Квитанції про сплату штрафів ми підшиваємо до справи.

Якщо є підтвердження від пошти, що особа отримала повідомлення, вона вважається попередженою.

Менян цікавить: куди діває сміття мер. Палить, вивозить чи складає в компостну яму? Отож спитала самого міського голову, 42-річного Геннадія Примакова.

— Живу у приватному будинку. Є город. Раніше тримали хазяйство, тепер із живності — два коти і два собаки. У нас жив по сусідству дід, він ніколи не палив сміття ні на городі, ні у дворі. Казав мені: «Земля вмирає під багаттям». У нього була компостна яма. Він туди скидав усе. І мені порадив таку зробити. Дід вже давно виїхав у Корюківку. А я, за його порадою, всі органічні рештки складаю на компостну купу, яка у мене знаходиться на господарчому дворі. Розмір її 2x2 метри. Там все і перегниває, і можна накопати черв'яків на риболовлю, — каже Геннадій Анатолійович.

Попросила мера показати ту купу. Він послався на зайнятість, того дня було засідання виконкому, нарада, вітання освітян з Днем учителя. Тому попрохала надіслати фото. Згодом повідомив, що, побоюючись неоднозначної реакції опонентів, він не захотів фотографуватися біля купи.

Зателефонувала оштрафованій 67-річній Надії Тюшкевич, голові фракції «Батьківщина» в Менський районній раді.

— Я у себе на городі ніколи не палю. Згрібаю у кінець ділянки, там є місце, де все під дощем перегниває. А у тій історії як було. Ми вийшли з офісу з пакетом з паперами. Я не збиралася їх спалювати. Та колеги з громадської приймальні наполягли. А тут якраз — племінник мера. Сфотографував. Поліція з’явилася. Склали протокол. Я не стала віднікуватися, як законослухняна людина пішла і сплатила штраф. Після цього оштрафували ще кількох людей. Певно, аби я не одна була у цьому списку. Та потім цілий тиждень вогнища були по усій Мені, палало на Піщанівці, і ніхто нікого не штрафував. Поліції і близько не було, — розповідає Надія Тюшкевич.

— Надіє Петрівно, як ви гадаєте, куди діває рештки рослин мер Мени?

— Не цікавилась. І не хочу знати.

— Геннадій Анатолійович сказав, що має компостну купу. Проте не показав. Як думаєте, вона є?

— Не знаю. Припускаю, якщо не показав, то, певно, її і немає.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №40 (1691), 4 жовтня 2018 року

Теги: Мена, сміття, Геннадій Примаков, Тетяна Вишняк, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект