школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима

KIA

Задушив і полишив на цвинтарі

Другого жовтня у райцентрі Талалаївка прощалися з 23-річним Дмитром Єрмоченком. Людей зійшлося дуже багато. Говорили між собою, чи доведуть справу про умисне убивство Дмитра до суду і чи понесуть покарання душогуб (и)? Балакають, що його вбивали не один, а двоє.— Я розмовляв з близькими убитого, — говорить 28-річний Богуслав Борсук, голова громадської організації «Талалаївська спілка учасників АТО». — У хлопця побита голова, череп лопнув. На руках сліди від взуття. Убивця наступив йому на горло і душив, доки він не помер. Не здивуюсь, якщо тим, хто так жорстоко позбавив людину життя, все зійде з рук. Це ж Талалаївка, тут всяке можливе. Покровителі вже навезли адвокатів з Сум, Конотопа.

Дмитра Єрмоченка виявили вранці першого жовтня. Труп лежав на старому кладовищі в центрі Талалаївки. Діму і двох сестричок виховувала бабуся. Працював на зерноскладах у ТОВ «Агрофірма Обрій». Кілька тижнів тому звільнився і їздив шукати роботу до Києва.

За інформацією поліції, смерть настала від удушення. Оперативники встановили, що загиблий всю ніч до ранку вживав алкоголь з місцевим жителем. Під час розлиття спиртних напоїв між чоловіками виникла бійка, в ході якої один задушив іншого.

Відкрито кримінальне провадження за статтею «Умисне убивство». Підозрюваний, 18-річний Юрій Беримець, затриманий. Йому оголошено підозру.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №40 (1691), 4 жовтня 2018 року

Теги: вбивство, Талалаївка, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект