школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Попрощатися з сосницьким фермером Михайлом Макаренком приїжджали з Мени, Коропа, Києва та ЧерніговаПопрощатися з сосницьким фермером Михайлом Макаренком приїжджали з Мени, Коропа, Києва та Чернігова

У неділю, 30 вересня, у Сосниці в останню путь провели 60-річного Михайла Макаренка. Михайло Григорович знана людина не тільки в Сосниці і районі, а й далеко за його межами. Він — фермер, керівник підприємства «Хутірське», яке орендує землі у Сосницькому районі, займається вирощуванням зернових. Тут же, на «Хутірському», головним бухгалтером працює його дружина 56-річна Людмила Миколаївна, а також два сини — Олексій та Олександр.Михайло Макаренко родом із села Полісся Сосницького району. Голова фермерів Сосниччини, голова громадської ради при Сосницькій райдержадміністрації, почесний громадянин Сосниці, меценат. Кажуть, був у пошані і у начальства, і серед простих людей.

— Провести його прийшла чи не вся Сосниця. Приїхали і з Мени, де він свого часу працював у компанії «Інтерагросистема», був Валерій Щукін, голова Менської РДА, і з Коропа приїздили, друзі та знайомі з Чернігова, Києва. Всіх більше півтисячі чоловік, — розповідає Олег Трамана, заступник голови Сосницької райдержадміністрації. — Вінків принесли дуже багато. Більше 60 так точно.

Відспівували покійного удома. Було два священики — сосницький та чорнотицький.

— Де поховали Михайла Макаренка?

— На центральному кладовищі, неподалік входу, де зазвичай ховають шанованих людей.

Не стало Михайла Макаренка увечері 28 вересня. Того дня разом з дружиною Людмилою Миколаївною машиною вони поїхали до відомого на Сосниччині джерела, що неподалік села Рудня. Розповідають, жінка залишилась у машині, а чоловік з п’ятилітровим пластиковим бутлем пішов до джерела. Михайла Григоровича довго не було. Тож дружина пішла подивитись, чого забарився. І знайшла чоловіка у колодязі. Води, кажуть, було на півтора кільця. За водою треба було нахилятись. Як і чому Макаренко опинився у колодязі, невідомо. Медики пізніше констатували серцевий напад.

— Хто тепер керуватиме господарством? — запитала телефоном у сина загиблого, 33-річного Олександра Макаренка.

— Щось вирішимо, — Олександр Михайлович був небагатослівним.

Марина Забіян, тижневик «Вісник Ч» №40 (1691), 4 жовтня 2018 року

Теги: Михайло Макаренко, Сосниця, похорон, «Вісник Ч», Марина Забіян

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект