Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Допоможемо всім миром вчительці гімназії №31 Наталії Байло побороти хворобу!

Радио

Допоможемо всім миром вчительці гімназії №31 Наталії Байло побороти хворобу!

У 40-річної Наталії Байло - рак сигмовидної кишки IVстадії із множинними метастазами в печінку. Вона пройшла 6 курсів хіміотерапії ФОЛФОКС 6, а також 10 курсів таргетної терапії препаратом Ербітукс. В червні жінці було зроблено дві складні лапароскопічні операції. Зараз їй знову необхідно проходити хіміотерапію. Тому чоловік та колеги звертаються до всіх небайдужих людей за матеріальною допомогою.Ця гарна жінка має чоловіка Валентина Байло та двох діток – доньку Марину та синочка Артема.Новина про рак стала шокуючою, як для Наталії та її рідних, так і для колег Чернігівської гімназії естетично-гуманітарного профілю №31. Біда спіткала сім’ю, коли синочку не виповнилося й одного року.На фото: зліва Наталія Байло, на передньому плані завуч - Наталія Горнюк і директор гімназії №31 Вікторія Овчаренко


Наталія вже 15 років викладає в гімназії математику та інформатику. Чоловік працював системним адміністратором на підприємстві, але був змушений звільнитися, щоб доглядати за маленьким Артемом та 7-річною Мариною. Наталія та Валентин були щасливою парою та мріяли про щасливе майбутнє своїх діточок, поки страшний діагноз не поставив під сумнів благополуччя всієї родини.Але у жінки є шанси на одужання, не вистачає тільки коштів. Чоловік та колеги звернулися до широкої української громади за допомогою, і небайдужі люди вже допомогли зібрати кошти для проведення першого етапу хіміотерапії та проведення операцій.Наталія через півроку розповіла, що пройшла 6 курсів хіміотерапії ФОЛФОКС 6, а також 10 курсів таргетної терапії препаратом Ербітукс, який входить до складу першої лінії терапії онкології європейських протоколів та отримала доволі гарні результати.Тільки один курс коштує 35 375 гривень. Гроші, які перевели добрі люди, були витрачені не дарма. З'явилася можливість зробити операції, в яких їй раніше було відмовлено.

Чоловік Наталії – Валентин Байло 7 червня виклав на своїй сторінці у Facebook відео з проханням допомогти дружині побороти хворобу:
«Доброго дня всім! Сьогодні я звертаюсь до Вас особисто. Будь ласка, перегляньте моє звернення до кінця. Ми повні надії завершити лікування, але без Вашої допомоги не зможемо. Приватбанк 5168 7573 1522 4701 Байло Наталія Вікторівна. Будь ласка, поширте це звернення максимально».
Також, Валентин постійно тримає в курсі всіх, хто допомагає, розповідаючи як проходить лікування і куди витрачаються кошти. Та продемонстрував один з рахунків для операції.Це один з трьох пакетів, для хірургів. Є ще для анестезіолога на 6000 грн і для медсестер. До речі операція буде тривати 8 годин.В червні в Київському Національному інституті раку Наталії було зроблено дві складні лапароскопічні операції з видалення частини кишечника з прилеглими лимфоузлами і пухлин в печінці. Вартість операції і подальшої хіміотерапії становить 200 тисяч.

Нещодавно, 1 жовтня Валентин Байло знову звернувся за допомогою у Facebook:
- Сьогодні ми знову розпочали хіміотерапію. Вже дев’ять місяців Наташа бореться за життя. Дев’ять важких місяців, сповнених думками, надією і болем. Скільки було витрачено сил, скільки прагнень до видужання, скільки вкладено коштів у віру в майбутнє? Цього не зрозуміє той, хто не йшов цим шляхом. Цього не зможе сприйняти той, хто не стояв перед цією стіною і зціпивши зуби бив її руками й ногами, шматував думками і поглядом, хто не міг заснути ночами, вслухаючись в подихи дітей, які можуть залишитись сиротами.

Сьогодні розпочався новий бій. Бій за життя. Лише за останні 5 днів було витрачено більше 4000 грн. А скільки ще потрібно? Ми ледве-ледве розрахувались за проведені операції. Дякуємо рідним за допомогу.
Я обіцяв всім не залишатися байдужим, перед лицем чужого горя. Я виконую обіцянку - за останні 2 місяці я тричі перераховував кошти незнайомим мені людям, не зважаючи на особисту фінансову скруту.
Валентин Байло, діти Марина та Артем, рідні та колеги Наталії будуть раді будь-якій допомозі. Тільки б вона жила!

Допоможемо всім миром Наталії Байло побороти хворобу!

Реквізити:

Карта ПриватБанку 4149 4978 3551 4540 на ім’я Байло Валентина Миколайовича

+380502680987 Ківі-Віза для рубля


Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Байло Наталія, Валентин, гімназія 31, потрібна допомога, рак

Добавить в:
 
 


Центр Комплект