Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » З «Чернігівгазу» звільнилися 227 робітників, назрівають протести

Радио
Радио

З «Чернігівгазу» звільнилися 227 робітників, назрівають протести

Через низьку заробітну плату з компанії «Чернігівгаз» масово звільняються фахівці. Цьогоріч з підприємства пішли 227 працівників. Окрім слюсарів та водіїв, лишають роботу навіть інженери. Наразі недокомплектація кадрами сягнула 20 відсотків.Натепер у компанії залишаються незаповненими 400 вакансій(!). Найбільш критична ситуація з фахівцями технічного сектору, задіяними на газонебезпечних роботах - слюсарями, майстрами служби експлуатації, а також водіями. Невистачас близько 300 працівників робітничих професій.

Останнім часом спостерігається плинність кадрів і серед інженерних спеціальностей.


За словами технічного директора «Чернігівгазу» Віталія Черчовича, така тенденція може призвести до проблем з утриманням газових мереж у належному стані та своєчасним виконанням ремонтів і заміни обладнання, що загрожує безперервному газопостачанню.

- Першочерговим завданням для нас є безпека споживачів. Звісно, нові кадри приходять, але для того, аби виростити з них професіоналів, потрібно щонайменше 2-3 роки, а ще їм потрібні наставники. Втім люди, які цінують свою кваліфікацію, не можуть втриматися і йдуть шукати іншої, більш оплачуваної роботи, - зазначає Віталій Черчович.

Профспілка працівників «Чернігівгазу» вбачає єдиним вирішенням проблеми з відтоком кадрів - зміну підходу до формування тарифної виручки компанії. І звертається до НКРЕКП та Уряду з вимогою врахувати в тарифі на розподіл газу підвищення зарплат газовиків до рівня середнього по промисловості в країні. Якщо вимоги профспілки проігнорують - працівники галузі готові розпочати акції протесту.

"Деснянка" №37 (722) від 20 вересня 2018

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: «Чернігівгаз», низька заробітна плата, "Деснянка"

Добавить в:
 
 


Центр Комплект