Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Нетверезий син мера зніс електроопору. У Прилуках - бунт!

Нетверезий син мера зніс електроопору. У Прилуках - бунт!

Минулого понеділка, серед білого дня, Ярослав Попенко, син міського голови Прилук Ольги Попенко, не впорався з керуванням і зніс електроопору по вулиці Іванівській. Слава Богу, аварія минулася без постраждалих. Проте два квартали лишилися без світла. Винуватцем дорожньо-транспортної пригоди чоловік стає не вперше. У травні 2016-го протаранив паркан місцевим жителям, а на претензії потерпілих відповідав непристойними жестами й образами. Очевидці розповідали, що Попенко вів себе неадекватно, знімав штани і показував всім голу дупу. І тоді, і нині був п’яним, запевняють прилучани,які й відзняли відео.Водія після зіткнення з електроопорою поліцейські відвезли до Прилуцького наркологічного центру, аби зробити аналіз на алкогольне і наркотичне сп'яніння. Попри те. що проходити експертизу в лікарні Ярослав Попенко знову категорично відмовився. ПОЛІЦІЯ, як і минулого разу, склала протокол про кермування напідпитку.

У медзакладі прилучанин вів себе зухвало, кидався на активіста, який знімав вщео. та представника поліції.

- Що ви мені зробите?! -заплітався язик у водія.

Правоохоронці попередили, якщо не заспокоїться і чинитиме опір - одягнуть на нього кайданки А згодом відпустили. Трансляцію наживо забезпечували місцеві активісти громадської організації «Небайдужі Прилучани».

Через півгодини після ДТП на місце аварії приїхав евакуатор, аби забрати на штрафмайданчик розбиту іномарку Ярослава Попенка. Та місцеві, які лишилися без електропостачання, не давали це зробити. Сказали, будуть чатувати біля автівки доти, доки у їхніх оселях не з’явиться світло.

- Уроки у дітей не зроблені, холодильники вимкнені, усі продукти тепер викинемо на смгтник.., нас просто лишили цивілізації. - в один голос обурюються прилучани. - Куди не телефонуємо, ніяка із служб слухавку не бере! Вже й у Киів набирали на «гарячу лінію»... Ніч надворі, а енергетиків так і нема. Два квартали лишилися без світла! Реакції - нуль! Як лежала електроопора, такі лежить... Де керівництво міста?! Де депутати?! Де аварійка?

На вулиці - темінь. У людей терпець увірвався, і вони пішли перекривати вулицю. Головна вимога: відновлення світла. На місці увесь час чергували поліцейські.

Через годину до гурту роздратованих людей наважився приїхати тільки головний інженер міських електромереж. Після гарячих дискусій. він пообіцяв постраждалим відновити електропостачання наступного дня: о дев'ятій годині ранку на вулиці Іванівській працюватиме бригада, яка замінить електроопору.

11 вересня електропостачання поновили. Міський голова Прилук пішла у відпустку.

Лариса Галета, "Деснянка" №7 (692) від 15 лютого 2018


Теги: п’яни Ярослав Попенко, син міського голови Прилук Ольги Попенко, ДТП, Прилуки, Лариса Галета, "Деснянка"

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект