Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Талановиті й успішні діти «Лондона»

Радио
Радио

Талановиті й успішні діти «Лондона»

АКТУАЛЬНО Центр іноземних мов «Лондон» - школа із традиціями. Тут поряд із перевіреними часом методиками, успішно застосовуються новітні освітні програми. І це дає дуже гарні результати! Наприклад, засновниця школи Ірина Шмарова сама володіє п'ятьма іноземними мовами. Майже всі викладачі Центру Лондон володіють кількома мовами та є досконалими спеціалістами своєї справи. Як про це можна судити? Звісно, за результатами. За майже чверть століття, що працює Центр Лондон, навчилися мовам тисячі дітей та дорослих. Серед колишніх та нинішніх учнів є і власні діти викладачів. які сьогодні і розкажуть нам про свій досвід… 

Ярослав Шмаров, 26 років
«Я маю суперсилу»


 
   "Я володію сіма людськими мовами та двома мовами програмування. Я відвідав 19 країн та працюю в одній з найбільших корпорацій світу. Моя робота - «спілкуватися з роботами» та давати їм вказівки. Тобто – заміняти людей роботами. Як на мене, це круто! З чого все почалося?
   Перша мова, якою я почав говорити, була англійська. Все тому, що моя мама з самого мого народження спілкувалась зі мною англійською, в той час як батько – російською. В дитсадку, школі, звичайно, я навчався та спілкувався українською та ніколи ніякої плутанини з мовами не мав. Все йшло гладко. Трохи підріс і почав вивчати мови у центрі "Лондон". Англійська, німецька, французька… Пізніше вивчив іспанську та польську.
   Спочатку я навіть не замислювався про те, для чого я вивчаю мови. То було моє хобі, від якого я отримував задоволення. Але з часом став відчувати: знання мов робить мене унікальним. Це миттєво виділяє мене серед оточуючих і викликає повагу.
   Мови стали моєю суперсилою! І чим старшим я ставав, тим більше навчався користуватися цим "даром". 
   По-перше, вся світова інформація стала для мене доступною. Більшість інформації в пострадянському інтернеті – або дуже локальна, або адаптація того, що вже було на Заході. Знаючи мови, можна швидше отримувати об'єктивну інформацію з першоджерела.
   Наприклад, під час навчання, коли пишеш реферат або курсову, можна знайти набагато більше якісних, глибинних джерел англійською. Твоя робота буде більш цікавою й унікальною, ніж у інших.
   По-друге, коли вивчаєш мову, знайомишся з історією, культурою, традиціями країни, розумієш музику, дивишся фільми в оригіналі. Наприклад, характер нашого Тома Хенкса в фільмі «Форест Гамп» відрізняється від оригінального, а все через голоси перекладу.
   Навіть трендові відео на українському чи російському ютубі – дуже нішеві або переробки з Заходу.
   По-третє, ти усюди свій. Як казав Нельсон Мандела: «Коли спілкуєшся з людиною іноземною для неї мовою, ти розмовляєш з її мозком. Коли спілкуєшся з людиною її рідною мовою – розмовляєш з її серцем». 
   В американській корпорації зі мною працюють представники багатьох Європейських країн. Мова професійного спілкування, звичайно, англійська. Ви б бачили здивування в очах французів, іспанців або німців, коли я раптом під час діалогу переходжу на їх рідну мову!

Я знаю, що можу порозумітися з будь-якою людиною... 
Я знаю, що для мене відкриті будь-які знання... 
Я знаю, що для мене відкрити двері у будь-яку компанію світу... 
Я знаю, що для мене відкриті двері у будь-яку країну... 

   Наступний крок за мною. 
   Не знаю, що буде далі, але це точно буде захопливо! 
   Девіз центру «Лондон»: «Спілкування без проблем – світ без кордонів» працює! І дійсно, «Лондон» відкрив мені двері у світ. 
   Як там кажуть про «Американську мрію»: «Це наявність нагоди у кожної людини, незалежно від походження, здобути успіх». Живучи в Чернігові, маючи бажання зробити щось значиме, щось більше зі своїм життям, я не бачу достойної причини не вивчати хоча б англійську мову. Вірю, що батьки не мають права не дати своїм дітям шанс вивчити мову і відкрити двері у світ. 
   До речі, цікавий розрахунок: припустимо, дитина вивчає англійську мову 10 років. За всі роки це обійдеться приблизно 1300 доларів. Зарплата за кордоном, на яку ваша дитина може розраховувати після отримання освіти, стартує від 1500 доларів на місяць залежно від країни."
 
Аліса Шмарова, 19 років
«Я наберусь знань та досвіду і повернусь в Україну»


 
   "Змалечку моя мама та брат розмовляли зі мною англійською мовою. У 6 років я почала ходити на заняття до центру «Лондон», де я практикувала мову з іншими дітьми. У мене з’явилося багато друзів та «колег» за інтересом. На заняттях ми складали діалоги, грали в ігри англійською мовою, співали, я навчилася читати та писати. Часто доводилось чути: «Що ти там вивчаєш? Ти і так добре розмовляєш!» Спочатку я відповідала, що мені просто подобаються заняття, в мене в «Лондоні» багато друзів. І вже потім зрозуміла, що недостатньо просто вміти спілкуватися мовою, потрібно ще знати граматику, вміти працювати з текстами, тобто, необхідно вивчати мову, щоб нею дійсно володіти. Тим я в «Лондоні» і займалась. У 10 років я почала вивчати німецьку, а у 9 класі відбулось моє знайомство з іспанською. Це – найлегша та наймелодійніша мова, яку я вивчала. Я зараз із великим задоволенням слухаю іспанську музику і дивлюсь іспанські серіали, розуміючи про що йдеться. Мови для мене – це хобі, але ж не єдине. 
   У 2015 році я закінчила школу моделей Defile Models City та займалась вокалом. Я виступала з групою «Конфетті» не тількі у Чернігові, а й у Латвії – в місті Огре. В те саме літо я записала на студії музичний кавер на пісню группи Maroon 5 Wake up Call. 
   Також маю цікавий досвід журналістської діяльності. В 11 класі взяла участь у всеукраїнському конкурсі молодих аматорських журналістів. Разом з командою створила два електронних журнали, за яких у мережі проголосувала найбільша кількість людей. Як переможці, ми з дівчатами поїхали у Львів на щорічний Медіа Форум та мали можливість спілкуватися з відомими журналістами з різних країн, серед яких були Мирослава Гангадзе та Томаш Лис. То був незабутній досвід! 
   Я також пробувала себе в багатьох різноманітних творчих галузях, та отримала навики: шиття, малювання, бісероплетіння, декупажу.
Минулого року закінчила курси по візажу та курси brow master. Добре мати такі навички. Нехай навіть і для себе.
У 2015 році я стала фіналісткою програми FLEX та отримала можливість навчатися в Американській школі весь рік! Навчання відбувалося у двох школах та у двох різних штатах. У першій школі мене обрали королевою осіннього балу (Homecoming queen), а у другій отримала головну роль у великому шкільному спектаклі! Це враження на все життя!
   Четверта, та поки що остання іноземна мова, яку я вивчала у «Лондоні» – польська. Я ходила на заняття всього півроку, і зараз отримую вищу освіту на польсько-англійській програмі у Варшаві за спеціальність PR. Щоб отримувати освіту за кордоном англійською мовою, необхідно мати сертифікат за рівнем не нижче, ніж В2. Я склала екзамен First Cambridge Certificate на рівень С1. При цьому на підготовку до цього екзамену я не витрачала особливих зусиль.         Просто відвідувала групові заняття у центрі «Лондон», а безпосередньо перед самим екзаменом пройшла десятигодинний курс з підготовки до цього екзамену в Центрі.
   У моїх планах на майбутнє – вивчити французьку мову. Я дуже люблю подорожувати. І вже встигла відвідати 19 країн! Скрізь почуваюсь дуже комфортно, знайомлюсь з різними людьми та отримую справжнє задоволення від спілкування різними мовами. 
   Я ще не знаю, що буду робити у майбутньому, де буду жити та працювати. Можливо, наберусь знань та досвіду і повернусь в Україну. Не вірите? Час покаже!
 
Евеліна Якімова, 15 років
«Вивчаення мови –це чарівний світ»


 
   "Мене звати Евеліна, і я хочу поділитися моїм досвідом вивчення іноземних мов. Хоча моя мама вчителька з англійської та німецької мов, вона не вчила мене мовам «з народження». Знайомство з ними у мене почалося лише в центрі іноземних мов «Лондон». Перші уроки з англійської – це, мабуть, одні з найприємніших спогадів мого дитинства. Пам'ятаю, як я чекала вівторка та четверга, адже у ці дні я приходила на заняття і, здавалось, на годину поринала в інший світ. Кожен урок – це як подорож у казкову країну, з цікавими героями та чарівними пригодами. Згодом до англійської мови додалася німецька. Хоч я й не вивчаю її у школі, маю рівень знань В1 та можу вільно спілкуватися з моїми друзями у Німеччині.
   Як другу іноземну мову, я обрала французьку, бо з дитинства мріяла відвідати цю чарівну країну та побачити її цікавинки. Цього року мені пощастило брати участь у всеукраїнській олімпіаді з французької мови, де я виборола перше місце серед усіх 9-класників України, чим дуже пишаюся! Перші кроки у вивченні французької мови я зробила з викладачами центру «Лондон», які своїми цікавими уроками та розповідями про Францію надихнули мене до оволодіння цією чарівною мовою, за що я їм дуже вдячна. Зараз мене багато що пов'язує з цією країною. Кожен рік я подорожую до Франції, де відвідую заняття у літньому коледжі та  виступаю з танцювальним колективом «Веснянка».
   Танці – це моє друге після мов велике захоплення. Зі своїм колективом я об'їздила вже багато країн і скрізь почувалася впевнено, дякуючи знанням мов. Цього року у літньому коледжі у Францій мені запропонували вивчати іспанську, як другу іноземну мову. Я погодилась, не вагаючись! В мене вже є базові знання з італійської мови, а вони дуже схожі.
   Безумовно, вивчення іноземних мов є невід'ємною частиною мого життя, що гармонійно поєднується з моїми іншими захопленнями. Вивчання мов– це чарівний світ, кожна подорож до якого є яскравою та незабутньою.
 
Влада Ільїна 8 років та її мама Анна Сергіївна (викладач іноземних мов в Центрі "Лондон")


 
   Влада: 
   Англійська – це мова, якою я розмовляю вдома з мамою і інколи з татом. Майже всі мультики, що я дивлюся – англомовні. Ще я дуже люблю слухати пісні, казки та просто цікаві історії. А наприкінці весни ми дивилися на ютубі весілля справжнього принца в Англії! Зараз все навкруги англійською мовою.

   Мама:
   В психології є таке поняття – сензитивний період. Це час найбільш сприятливий для розвитку певних якостей. Декілька років, коли найшвидше та найкраще формується якась навичка. Так ось сензитивним періодом для формування мовлення є раннє дитинство. Тобто сприймати будь-яку мову людина починає з народження. І маючи кілька дуже гарних прикладів, я навіть не вагалася, чи варто дати дитині мову природним, шляхом чи варто відкласти на декілька років.

   Влада:
   Вивчати французьку мову мені також дуже подобається. Це легко та цікаво. Я ж хочу поїхати до Франції. Побачити справжню Паризьку балетну школу, бо я люблю балет, а там всі розмовляють французькою.

   Мама:
   Навіщо французька мова? Бо чим більше мов знає людина, тим більше разів вона особистість. Одного разу Влада просто чекала на мене в офісі, а в сусідньому класі було заняття групи початківців з французької. Тож я їй запропонувала спробувати, хоча діти там були трохи старші. Їй так сподобалось! Я бачу, що їй це цікаво і зовсім не важко, а, навпаки, інколи вона питає, чи можна відвідувати уроки французької мови частіше.
   До речі, ще інколи ми дивимось коротенькі мультики німецькою. Це не можна назвати повноцінним «вивченням» мови, але Влада вже з нею знайома, знає прості слова та часто каже мені: «Let’s speak German now». Тож ми плануємо вивчати німецьку в групі найближчим часом. Знову ж таки, я бачила приклади і знаю, що три і навіть чотири мови для дитини та підлітка – це не межа. І я знаю, як знання різних мов урізноманітнює та робить справді цікавим життя молодої людини.

   Влада:
   А ще я люблю співати, танцювати, малювати, плавати в басейн. Ми всією родиною катаємось на велосипедах. Після активного дня люблю почитати вдома цікаву книжку. У школі мені теж усе подобається!
   А мрію я побувати майже в усіх країнах світу. Хочу вивчити ще багато мов і поїхати до країн, де ними розмовляють: до Англії, Франції, Німеччини, Іспанії. Хочу ще побувати на Гавайях! Про них йдеться в одному з моїх улюблених мультиків «Моана». 
   За професією мрію стати науковцем та хочу вивчати невивчене. А також хімію та мікробів .


Ось такі вони – талановиті, розумні та натхненні «діти Лондона». Хочете, щоб ваша дитина також не мала кордонів та бар‘єрів? Тоді Welcome To London!

Вул. Кирпоноса, 19
Тел. 095 896-98-13

Вул. П`ятницька, 7
Тел. 095 491-23-42

Вул. Рокоссовського, 42а
Тел. 073 444-89-72

Вул. Мазепи, 6
093 294-93-09

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Центр іноземних мов «Лондон», Ірина Шмарова, Ярослав Шмаров, Аліса Шмарова, Евеліна Якімова, Влада Ільїна

Добавить в:


Центр Комплект