Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Центр «Лондон»: ті, хто з нами – приречені на успіх!


Нормовен

Центр «Лондон»: ті, хто з нами – приречені на успіх!

 

ЦІКАВО Вже 25 років Центр «Лондон» успішно працює у Чернігові! Погодьтесь, якщо компанія тримається на ринку стільки часу, при цьому зростає та розвивається, то це – дійсно успішний проект. І сьогодні ми поспілкуємось з Іриною Шмаровою – засновницею та власницею Центру. 
Шмарова Ірина Петрівна
Освіта:
НДПУ,  англійська, німецька мови
КДНЛУ, іспанська, французька мови
USA, Ciena College, ESL course 
IH CTL Certificate 
EURO EXAM Certificate 
 
  - Чим ви пишаєтесь?
   
   - Нам є чим пишатися!   
   По-перше, це колектив професіоналів. 

  • Наші менеджери, що створюють настрій, та в професійній манері вирішують всі питання, пов'язані з навчальним процесом. 
  • Викладачі, багато з яких володіють двома іноземними мовами і більше, працюють в Центрі «Лондон» за покликанням, отримуючи задоволення від можливості ділитися своїми знаннями та досвідом з вдячними студентами. Це дійсно гарне відчуття, коли ти можеш впливати на долю людей, які тобі довіряють. 
  • Наші студенти – саме заради кого ми працюємо та вдосконалюємось. Ми пишаємося всіма, хто в нас навчається. Студенти «Центру Лондон» особливі. Розумні, амбітні, цілеспрямовані. Разом ми втілюємо в життя наш слоган «Спілкування без проблем – світ без кордонів». Дякуємо, що ви з нами! 
  • Центр «Лондон» у Чернігові – це насправді ідеальне місце для вивчення мов. Зручне розташування, сучасні, комфортні класи. Сама атмосфера надихає на навчання. Навіть ті, хто вважав себе нездатним до засвоєння іноземної мови, за допомогою наших викладачів-професіоналів з подивом відкривають в собі мовні таланти.
У НАС НАВЧАЮТЬСЯ ДІТИ НАШИХ ВИКЛАДАЧІВ, НАШИХ ДРУЗІВ, ЗНАЙОМИХ. У НАС НАВЧАЮТЬСЯ ПОКОЛІННЯМИ. 
 
   - Як вам працюється в умовах конкуренції? 

    - Конкурентів у нас нема. Є колеги, однодумці, друзі, з якими у нас спільна місія – навчати жителів міста іноземни[ мов.

   На перший погляд наша сфера діяльності може здаватися дуже привабливою: орендував клас, поставив стіл, стільці, повісив дошку та працюй! При цьому голосно кричи, що ти досвідчений, професійний та суперсучасний. Реклама спрацює! Знайдуться ті, хто тобі повірить і на кому ти будеш мати шанс набиратися досвіду.

НАС ОБИРАЮТЬ ТІ, ХТО НЕ ХОЧЕ ЕКСПЕРЕМЕНТІВ НАД СОБОЮ АБО СВОЄЮ ДИТИНОЮ.

   Ось така цікава історія трапилася на початку цього навчального року. Курси, які нещодавно розпочали свою діяльність в нашому місті, орендували красиві приміщення та голосно заявили, що вони найкращі в місті. А які батьки не хочуть, щоб їх дитина навчалася у найкращих?! І ось батьки одного з наших учнів, що вже декілька років дуже успішно навчається у «Центрі Лондон», вирішили скоріше бігти до «найкращіх». Дуже скоро дитина до нас повернулась та із задоволенням продовжує навчатися.

   - Чим «Центр Лондон» відрізняється від багатьох інших?

    - У нас дуже добре налаштований учбовий процес. Ми маємо чотири Центри у місті, які дуже зручно розташовані, і близько 20 класів. Завдяки цьому ми легко підбираємо групу за віком, за мовою, яку бажаєте вивчати, за часом та режимом занять, за місцем, і найголовніше, за рівнем володіння мови. Тобто в кожній групі учні мають приблизно однаковий рівень знань, що робить процес вивчення мови ефективним та комфортним.
І в першу чергу, хочу наголосити, ми робимо акцент на навчанні, тобто, працюємо на результат.

   - А як зрозуміти, чи є результат?

    - Для школярів – оцінка в школі, перемога в конкурсах, олімпіадах, закордонні подорожі з батьками, де діти, що у нас навчаються, виступають у ролі перекладачів для своїх батьків.
Дорослі люди, як правило, всі мотивовані і добре розуміють, чи варто витрачати кошти. 

ДО РЕЧІ, ПРИ ЦЕНТРІ 
«ЛОНДОН» ПРАЦЮЄ ТЕСТОВИЙ ЦЕНТР, ДЕ МОЖНА ПЕРЕВІРИТИ СВОЇ ЗНАННЯ ЗА МІЖНАРОДНИМИ СТАНДАРТАМИ ТА ОТРИМАТИ ВІДПОВІДНИЙ СЕРТИФІКАТ. І НЕПОТРІБНО ЇХАТИ У КИЇВ!

   А ще вже 7 років у нас працює українсько-польський центр освіти, де ми навчаємо польської мові й організуємо вступ до польських ВНЗ безпосередньо в стінах Центру «Лондон». Тобто непотрібно нікуди їхати, щоб стати студентом польського ВНЗ. 

   - Які у Вас плани на майбутнє?

    - За 25 років сумлінної праці ми можемо похизуватися багатьма досягненнями, але ще маємо багато можливостей для росту та розвитку. Нещодавно ми відкрили «Школу Успіху», яку веде професіонал найвищого рівня Наталія Іванова, яка є сертифікрваним бізнес-тренером IPS. Наталія – автор книги і 50 статей з особистої ефективності. Мати можливість навчатися саме у неї – це як подарунок долі. 
   Спеціально розроблені програми для дітей, підлітків, дорослих, для тих, хто прагне покращити якість свого життя. Успіх – це життя по-новому, його потрібно навчатися. Ті, хто з нами – приречені на успіх і щастя!

Вивчайте мови, працюйте над собою! 

Welcome to London!

Наші координати:
(073) 444 86 73
Вул.. П’ятницька, 7
Вул.. Кирпоноса, 19
Вул. Рокоссовського, 42а
Вул. Мазепи,6
 
Instagram: london.cn.ua
Facebook: LondonCenterВела бесіду: Світлана Коваленко
Фото: Сердюк Тетяна

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Центр «Лондон», london.cn.ua, Ірина Шмарова

Добавить в:


ЦентрКомплект