Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Сергія Притулу у лісі шукали 10 МНСників, чотири поліцейських, четверо лісівників і десяток селян

Сергія Притулу у лісі шукали 10 МНСників, чотири поліцейських, четверо лісівників і десяток селян

Сергій Притула — не шоумен, а 59-річний київський дачник з села Шиловичі Ічнянського району. Зник другого липня. Знайома бабуся попросила відвезти у недалеке село. Не відмовив. Повіз. Було це о 20 годині. Доки відвіз, потемніло.Жіночка порадила повертатися навпрошки. Так Притула і поїхав. На лісовій дорозі машина засіла в калюжу. Чоловік замкнув автомобіль і пішов шукати підмогу.

— До найближчого села метрів триста. Та чоловік чомусь пішов у зворотний бік. Заблукав. Дружина забила на сполох, коли він не повернувся додому, — розповідає 29-річний Назарій Бобошко, головний інспектор Ічнянського райвідділу Державної служби з надзвичайних ситуацій. — У пошуках були задіяні 10 співробітників нашого підрозділу, четверо поліцейських, чотири чоловіки з двох лісгоспів і десять місцевих жителів. Ми ледь самі не заблукали у тому лісі. На щастя, чоловік знайшовся сам. Він зупиняв у лісі мотоцикліста, та той не зупинився. Майже опівдні наступного дня прийшов додому у село. А звідти вже до залишеного автомобіля.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №27 (1678), 5 липня 2018 року

Теги: розшук, ліс, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект