Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Коли Анастасію Дєєву звільняли з посади зам міністра МВС, вона відпочивала у Туреччині

Коли Анастасію Дєєву звільняли з посади зам міністра МВС, вона відпочивала у Туреччині

26-річна Анастасія Дєєва звільнилася з Міністерства внутрішніх справ за власним бажанням. Сталося це 27 грудня. На час звільнення, судячи з Інтернет-мережі «Інстаграм», вона відпочивала у Стамбулі (Туреччина) разом з чоловіком і друзями.Анастасія Дєєва стала заступником міністра внутрішніх справ Арсена Авакова в жовтні 2016 року. Тоді громадськість збурив вік заступниці, їй було 24 роки. Відверті особисті фото в соцмережах, а також те, що навчання у вузі вписали в її трудову книжку як трудову діяльність. Хоча насправді її трудовий шлях почався в травні 2013 року з посади у Департаменті секретаріату Міністерства закордонних справ.

Крім цього, у засобах масової інформації широко обговорювалося, що у вересні Дєєва отримала більшу зарплату, ніж міністр. Навіть після звільнення вона лишилася радником керівника МВС на громадських засадах — про це заявив сам Аваков. І нині Анастасія не без роботи. Дєєва входить до складу міжвідомчої робочої групи імплементації Резолюції Ради Безпеки ООН, що стосується гендерної рівності. Також вона стала координатором Не Forshe — правозахисної організації в структурі ООН.

Отож все у шоколаді. Нагадаю, Настя — онука остерського стоматолога Михайла Артюха. Як пише видання «The time», батько Дєєвої Євгеній Шмалько — директор фармацевтичної компанії. Чоловік Георгій Дєєв — партнер компанії з продажу електротранспорту, син психолога і телеведучої каналу «1+1» Наталі Підлісної.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №10 (1661), 8 березня 2018 року

Теги: Анастасія Дєєва, МВС, звільнення, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект