Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Чернігові спіймали іноземця-грабіжника

У Чернігові спіймали іноземця-грабіжника

Затриманий поліцією зловмисник не тільки скоїв два десятки злочинів, а вже шість років незаконно проживає в Україні.До поліції звернувся чернігівець і повідомив, що невідомий чоловік, перебуваючи в квітковому магазині, таємно викрав з каси 530 гривень.


Аналогічна заява надходила до правоохоронців тиждень тому, коли в кондитерському магазині зловмисник відкрито заволодів з каси 4000 гривень. У подібний спосіб були викрадені гроші та планшет ще у двох магазинах. Характер та спосіб скоєння злочинів свідчив про те, що діяла у всіх випадках одна й та сама особа.

Зловмисником виявився 29-річний непрацюючий громадянин Молдови, раніше судимий на батьківщині за незаконне зберігання наркотиків. Чоловік заїхав в Україну ще в 2012 році та незаконно проживав на півдні. У серпні минулого року він познайомився з чернігівцем, який запросив його до себе. Але коли іноземець приїхав до міста, знайомий перестав виходитим на зв’язок. Ця неприємність не завадила іноземцю винайняти квартиру, а потім оселитися у нового знайомого. «Гастролер» почав займатися крадіжками та пограбуваннями в Чернігові. Лиходій заходив до магазинів, і доки продавці відволікалися, забирав виручку з каси. Також в одному з магазинів замість виручки він забрав планшет.

Наразі іноземець затриманий та поміщений до СІЗО. Поліцією встановлена причетність іноземця до майже двадцяти крадіжок та грабежів, скоєних у Чернігові.

Відкрито кримінальні провадження за ч.2 ст. 186 ККУ (грабіж) тач. 1 ст. 185 ККУ (крадіжка).

Триває досудове розслідування. Іноземця перевіряють на причетність до інших злочинів на території обласного центру.

"Чернігівщина" №6 (667) від 8 лютого 2018

Теги: грабіжник, поліція, "Чернігівщина"

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект