Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Сосниці увічнили пам'ять загиблих односельців

У Сосниці увічнили пам'ять загиблих односельців

13 жовтня у Сосниці урочисто відкрили і освятили меморіальний комплекс присвячений загиблим воїнам в АТО та Героям Небесної сотні. Меморіал створений на честь усіх односельців, хто віддав свої життя за свободу і незалежність, і тих, хто зі зброєю у руках і донині захищає суверенітет України.Навколо спорудження цього меморіалу об’єдналися всі небайдужі люди. Близько півсотні меценатів виділили на це кошти. І всі люди, які були ініціаторами, тим, хто допомагав в спорудженні цього комплексу отримали подяки за це від селищної ради.

«Символічно, що ми завершили будівництво напередодні свята – Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці, – говорить Сосницький селищний голова Андрій Портний. – Фундамент для каплички був закладений ще минулого року восени. А вже протягом цього року ми звели сам меморіальний комплекс. Примітно, що коштів з міського бюджету виділили мало, здебільшого це спонсорська допомога. І ще приємно, що люди хотіли допомагати цій справі».

Також подяки, за те що виростили таких мужніх синів-героїв та внуків, отримали рідні загиблих в АТО, а таких в Сосниці п’ятеро: Руслан Аміров, Володимир Хрол, Олександр Білокуров, Анатолій Сокирко та Богдан Назаренко. Вони віддали свої життя заради мирного майбутнього усіх українців.

Марія Пучинець, "Чернігівщина" №42 (651) від 19 жовтня 2017

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Сосниця, меморіальний комплекс присвячений загиблим воїнам в АТО та Героям Небесної сотні, Марія Пучинець, "Чернігівщина"

Добавить в:


ЦентрКомплект