Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігівська боксерка має шанс стати чемпіонкою світу (відео)
Рекламодателям

Радио
Радио

Чернігівська боксерка має шанс стати чемпіонкою світу (відео)

Чернігівські спортсмени завойовують все нові й нові медалі та титули. Наша юна боксерка Вікторія Іванець стала дворазовим чемпіоном України з тайського боксу. Тепер вона має всі шанси потрапити на чемпіонат світу у Тайланді.Чернігівська школа боксу завжди славилась своїми чемпіонами, та чемпіонками. Юна Вікторія Іванець на чемпіонаті України з тайського боксу, який проходив в Одесі, підтвердила свій титул чемпіона. Два роки поспіль вона брала першість на всеукраїнських змаганнях. Та це далеко не всі її титули.

Після вдалих виступів на змаганнях, Вікторії випав шанс представляти нашу область та країну вцілому в складі збірної України на чемпіонаті світу, який проходитиме в столиці Таїланду, у Бангкоку. Але без труднощів не обходиться.

Як завжди спортсмени опиняються в ситуації, коли держава не зацікавлена в нових перемогах та престижу наших команд на світовому рівні. За оцінкою тренерів, Вікторія має величезні шанси стати чемпіонкою світу.

Тож зараз наша спортсменка в пошуку небайдужих людей. Тих, хто готовий допомогти здійснити мрію кожного спортсмена – стати чемпіоном світу.

«Сівер-центр»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Вікторія Іванець, бокс, боксерка, тайський бокс, спорт, «Сівер-центр»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект