• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У «Космосі» гуляють студенти, гості з Польщі, охоронці, спортсмени. А Честера не пускають


Радио

У «Космосі» гуляють студенти, гості з Польщі, охоронці, спортсмени. А Честера не пускають

«Космос» — найпопулярніший нічний клуб Ніжина. Власник закладу — ніжинець Даниїл Прокопець. Кожного четверга у клубі вечірки для студентів. Бармен 22-річна Катерина Коренькова пригощає безкоштовно коктейлем, горілкою з соком. На барній стійці меню з коктейлів. Найдешевша «Отвертка» (горілка з соком) — 27 гривень. Найдорожчий «Жидкий опиум» (абсент, самбука, бехерівка) і «Піна колада» (ром, піна колада мікс, ананасовий сік) — 110 гривень. Є суші-меню.

— Сьогодні в клубі охорона гуляє, — смакуючи коктейль з трубочки, залицяється Владислав СЮР з Ніжина, начальник охорони магазину «Велика кишеня». — Прийшли з братом Сергієм. Якщо п’єм, то півторашка (півтори тисячі гривень) стабільно летить. Відпочиваю так, що потім місяць з боргами розплачуюсь.

— Прийшов, бо вдома нічого робить, — розмірковує біля входу Сергій Сюр, електрик, працює в Києві. — Мене тут знають всі. Нікого не ображаю. У Ніжині ще є нічний клуб «Gangster Pub». Туди ходять молоді гангстери.

Мені, чесно кажучи, не вистачає закладу, щоб можна було прийти, випити пива, щось поїсти. З друзями поговорити. Сюди йдуть, бо це найкращий клуб міста. Але, коли вхід безкоштовний, заходять всі, кому не лінь.

До опівночі людей прийшло з півсотні.

Майже на кожній стіні висять телевізори. Навпроти бару — величезна плазма.

— Як почалися футбольні матчі-2012, люди просили повісити великий проектор, — пояснює бармен Катерина Коренькова. — Вирішили, що плазма краще. Тим паче, що у середу вечірка для дівчат, влаштовуємо караоке. У цей день хлопцям до 23.00 вхід заборонений. У п’ятницю танцюють піджейки*. В суботу або чоловічий, або жіночий стриптиз. В Інтернеті є сайт. На ньому молодь може побачити, яка вечірка буде.

— Хотіли з’їздити у київський нічний клуб. А друзі порадили тут потусити, — радіє з коктейлем в руках біля барної стійки Микола Бромико з Бобровиці. — Сподобалося.

— Тут круто, — танцюючи, кричать студенти Артем Ярмак і Дмитро Шубін з Ніжина.

— Як завтра на навчання? — кричимо у відповідь.


— Сьогодні нам пофіг. А завтра, як вийде.

— До клубу ходимо рідко, — каже Анастасія Махно, другокурсниця Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя. — Завтра на пари йти рано не треба. Якраз проходимо практику в школі. Можна виспатися.

Юрій Борисовець прийшов тверезий і на барі нічого алкогольного но купував:

— Спортсмен. Прийшов на дівчат подивитися.

До клубу підійшов Андрій Бутенко з трирічним лабрадором (порода собаки) Честером. Йому в клуб не можна, правила. Поки власник танцював у «Космосі», за чотирилапим дивились майже всі, хто виходив на перекур.

— Вийшли на прогулянку, — сміється чоловік. — Ноги самі привели сюди.

— А я з Одеси, у Ніжині навчаюся в медколеджі, — гладить песика розповідає про себе Анна Дорошенко. — Святкуємо моє 20-річчя. Така щаслива, подружки в гості приїхали.

— Порівнюючи з одеськими клубами, тут ціни смішні, — перебиває Мегі Шаболтаєва, подружка Ані. — У нас за такі гроші можна шаурму поїсти, а в Ніжині ніч гуляти. Я також одеситка. Навчаюся у Варшаві на організатора туристичного бізнесу Потусуюсь тут, тоді поїду до батьків на декілька днів. А потім — знов на навчання.


* Піджейки — дівчата або хлопці, які танцюють і заводять публіку.

Юлія Семенець, Вікторія Товстоног, тижневик «Вісник Ч» №9 (1556)

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: «Космос», нічний клуб, Ніжин, нічні розваги, «Вісник Ч», Юлія Семенець, Вікторія Товстоног

Добавить в:
 
 


Центр Комплект