Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Стадіону європейської якості у Чернігові – бути!


Нормовен

Стадіону європейської якості у Чернігові – бути!

ПОЗИЦІЯ Богдан Ткаченко, депутат від Фракції «НАШ КРАЙ» Чернігівської міськради, президент Чернігівської міської асоціації дворового футболу вже сім років займається розвитком дворового футболу у місті. За цей час кількість учасників змагань зросла з кількох десятків до понад 1000 гравців. Сьогодні у дворовий футбол у Чернігові грають 65 команд, що можна вважати вагомим досягненням. «Ми можемо впевнено називати себе одним з масових видів спорту у Чернігові», - говорить депутат міської ради.
За його словами, з кожним роком кількість бажаючих взяти участь у змаганнях з дворового футболу в обласному центрі Чернігівщини збільшується. Особливо це стосується юнацьких команд (вікова категорія від 10 до 16 років). Вже зараз в рамках асоціації проводять 40 футбольних матчів щотижня! На думку Богдана Ткаченка, з такою інтенсивністю ігор та навантаженням на них можна позбутися навіть існуючих спортивних майданчиків. Крім того, майданчики, на яких зараз грають в дворовий футбол (на території ЗОШ № 7, 12, 24, 28, 30), мають досить високий рівень травматизму, що назавжди може відсторонити молоду людину від спорту. До того ж, відсутність футбольних майданчиків завжди була основною проблемою та перешкодою для розвитку улюбленого спорту містян.
Чернігівська міська рада на засіданні чергової сесії 25 лютого підтримала ініціативу депутата від «НАШОГО КРАЮ» Богдана Ткаченка та виділила 1,5 млн грн на спорудження спортивного майданчика на вул. Льотній.

«Зараз ситуація у місті зміниться на краще. Стадіону європейської якості у Чернігові – бути! Команда «НАШОГО КРАЮ» зробила цей новий поштовх у розвитку масового спорту», - говорить президент Чернігівської асоціації дворового футболу.Прес-служба ПП «НАШ КРАЙ»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: дворовий футбол, футбольне поле, Богдан Ткаченко, Наш край

Добавить в:


ЦентрКомплект