Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Медалі вручив сам командир Олександр Бакулін. Прямо на передовій
Рекламодателям
Error: Incorrect password!

Радио
Радио

Медалі вручив сам командир Олександр Бакулін. Прямо на передовій

Олександра Дуденка, голову громадської організації «Патріот Прилуки», його заступницю Віту Купрій та голову ревізійної комісії ГО Юрія Гнатченка нагородили медалями «За відродження України». Нагороди вручав командир військової частини п/п В 3137 (колишній 41 батальйон) підполковник Олександр Бакулін. Перед військовими, на передовій. У Старогнатівці Донецької області.


Віта Купрій, старшина колишнього 41 батальйону Олександр Дердуль та Олександр Дуденок

— Ми поїхали, як зазвичай, відвезти провізію, речі, — розповідає Олександр Дуденок. — Розвантажилися. Тоді до нас підійшов заступник командира. Сказав, що вони шикуватимуться, щоб і ми на шикуванні були. Я зібрав свою команду. І тут Олександр Бакулін починає нас нагороджувати! А потім ще й святковий стіл організували. Було приємно отримати медаль із рук самого бойового командира. Це перша моя офіційна нагорода. Із номером, із посвідченням. До цього вручали то в міській раді, то ще десь, але такі, неофіційні, можна сказати, заохочувальні нагороди.

Медаль не ношу. Мені б краще солярки пару тонн дали, бо дружина каже, що я вже все, що можна, з хати виніс. Часто доводиться їздити на Схід за свої кошти. На одну поїздку солярки йде на дві-три тисячі гривень.

Працюю охоронцем на хлібозаводі. Складаємося грошима з іншими учасниками «Патріот Прилуки» і їздимо десь раз на два тижні. Продукти зносять мешканці Прилук. Іноді, але не часто, допомагають місцеві бізнесмени.

Вікторія Товстоног, тижневик «Вісник Ч» №1 (1548), фото з Інтернету

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: «За відродження України», медалі, передова, Купрій, Дердуль, Дуденко, «Вісник Ч», Вікторія Товстоног

Добавить в:
 
 


Центр Комплект
Error: Incorrect password!