Мобільна версія сайту Головна сторінка » Новини » Місто і регіон » Грошей на реконструкцію стадіону Гагаріна нема, - Міністр спорту (відео)

Грошей на реконструкцію стадіону Гагаріна нема, - Міністр спорту (відео)

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов їздить Україною з ревізією об’єктів, що належить міністерству. А спонукало чиновника до цього халатність і безвідповідальність керівника спортивної бази на Івано-Франківщині. Під час літніх зборів там отруїлися спортсмени

.

Відвідав Міністр перш за все стадіон імені Гагаріна, що вже 7 років як переданий з комунальної у державну власність. Та обіцяна реконструкція так і не почалася. Заасфальтували лише доріжку. У бюджеті, як не було так і досі немає гроші на капітальні видатки бідкається Міністр. Тому радить місцевим чиновникам шукати позабюджетні джерела фінансування або ж готувати проекти та вибивати кошти з державного фонду регіонального розвитку.


Підготував Сергій Корж за матеріалами ТРК «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Чернігів, Ігор Жданов, стадіон ім. Гагаріна

Додати в: