Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Дитині потрібна термінова допомога! Відкритий лист до голови облдержадміністрації

Дитині потрібна термінова допомога! Відкритий лист до голови облдержадміністрації

Дитині потрібна термінова допомога! Відкритий лист до голови облдержадміністрації
Голові Чернігівської обласної державної адміністрації Хоменку В.М.
Середи Анатолія Михайловича, який проживає за адресою: вул. Космонавтів, 8, кв. 10, м. Чернігів

Шановний Володимире Миколайовичу!

Прошу Вас посприяти у переведенні мого сина Середи К.А., який з 04.07.2011 перебуває на лікуванні у Чернігівській обласній дитячій лікарні, до спеціалізованого медичного закладу з метою надання кваліфікованої медичної допомоги. Я переконаний, що в Чернігівській обласній дитячій лікарні моєму синові не надається потрібна йому допомога, що викликано упередженим до нас ставленням керівництва лікарні, оскільки після низки журналістських репортажів і матеріалів (ТВі, Перший національний, ICTV, УНІАН), що висвітлювали ситуацію про значне погіршення стану здоров’я дитини, куди його було переведено з Інституту нейрохірургії ім. академіка Ромоданова, керівництвом лікарні почалися утиски нас – батьків – та нашого хлопчика, зокрема, перешкоджання у відвідуванні дитини у домовлений час у відділенні інтенсивної терапії (письмові підтвердження свідків додаються), на що раніше ми отримали дозвіл у райдержадміністрації, а 03.10.2011 всупереч попереднім обіцянкам перевести до неврологічного відділення хлопчика було переведено до приймально-діагностичного відділення (необхідність перебування у якому батькам не пояснили) у палату, яка не пристосована до потреб мого сина і з обладнанням, що регулярно виходить з ладу (апарат для санації) та створює додаткові труднощі у лікуванні моєї дитини. При цьому лікарі стверджують, що стан Кирила стабілізувався, але це заперечується такими фактами: з 4 по 7 жовтня він втратив 0,7 кг маси тіла (на 08.10.2011 вона становила 10,8 кг проти 11,57 кг на 0310.2011), також протягом минулого тижня стан дитини погіршувався настільки, що доводилося його відносити на руках до відділення інтенсивної терапії для проведення реанімаційних процедур.

Оскільки наш син поступив у Чернігівську обласну дитячу лікарню з швидкою та позитивною динамікою відновлення після операції, а протягом місяця перебування тут він ледь не помер, а також враховуючи, що 3 тижні нас не пускали до сина і не повідомляли нам достовірної і повної інформації про його стан, ми намагалися своїми силами прояснити ситуацію. На наші прохання журналісти зверталися до співробітників обласного управління охорони здоров’я та МОЗ, які у телефонних розмовах не раз зазначали їм, що дитина має рак, з Києва до Чернігівської лікарні його «відправили помирати», а мама – взагалі психічно хвора людина, що є безпідставними наклепами (копії патологогістологічного обстеження на визначення доброякісного виду пухлини 1-го (найлегшого) ступеня і довідки Чернігівської обласної психоневрологічної лікарні про те, що Рева В.П. (мама мого сина) не стоїть там на обліку, додаються). Також наголошую на тому, що на наші численні прохання перевести сина до, наприклад, ОХМАТДИТу, керівництво лікарні нас запевняло, що там відмовляються і не можуть взяти на лікування нашого сина. У той же час фахівці ОХМАТДИТу у приватній розмові спростовують цю інформацію, зазначаючи також, що питанням переведення дитини до них повинен займатися головний лікар або лікуючий лікар.

Дуже прошу Вас втрутитися у ситуацію та допомогти нашій дитині отримати шанс видужати.Gorod.cn.ua

Теги: лікарня, медична допомога

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект

 
 
Справка в гибдд купить на сайте dr-clinic.ru.