Підсудний втік з ізолятора

Підсудний втік з ізолятора
ІТТ — ізолятор тимчасового тримання при райвідділі міліції. Там утримуються підозрювані особи. Після санкції суду (про арешт) їх відправляють у СІЗО.

Другого жовтня близько 19.50 з прогулянкового двору Ніжинського ІТТ втік 37-річний Василь Петриянчук. Він з двома іншими підозрюваними прогулювався без наручників у заґратованому з усіх боків внутрішньому дворику райвідділу. Міліціонер, який мав наглядати за ними, чомусь відлучився. Товариші підсадили Петриян-чука вгору. Він дужий фізично, отож відтиснув грати голими руками, виліз і втік. Двоє інших, ймовірно, не встигли або й не думали тікати. Міліціонери кинулися на пошуки, та марно. Недотримання внутрішніх інструкцій вилізло боком шести співробітникам Ніжинського райвідділу. їх притягують до дисциплінарної відповідальності. А начальник міськрайвідділу Володимир Косарев подав рапорт про відставку.

Чому Петриянчук перебував у ІТТ?

Його затримали ще у червні цього року. Порушили проти нього кримінальну справу. Розслідували її і направили в суд. Судити мали в Ніжині, по місцю скоєння злочинів. Отож привезли його із СІЗО в ІТТ. Перше судове засідання було призначене на 5 жовтня. Щоб не возити чоловіка туди-сюди, залишили на нічліг при міліції. Цим він і скористався.

Петриянчук — рецидивіст зі стажем. Був судимий за п'ятьма статтями, зокрема за угон, крадіжки, незаконне поводження зі зброєю.

Приїхав до Ніжина із Прикарпаття. Одружився. Народилася дитина. Та батько не покинув злочинне ремесло. Періодично потрапляв за грати. Останній раз вийшов на волю два роки тому.

У ніч на 31 травня з приватного будинку виніс плазмовий телевізор «Рioner» та DVD-програвач «Sony», фен, перукарську машинку, бензопилу, відеокамеру, три шуби, дві дублянки, 200 гривень, паспорт господині та свідоцтво про народження доньки. Обкрадав він і продуктові парки. Є за ним "і ще «справи». Петриянчук зізнався у крадіжках.

Якщо вам відоме місцеперебування втікача, телефонуйте: (04631) 2-50-20; 2-50-13,2-37-63 або 102.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №40 (1274)

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ІТТ, СІЗО, підсудний, Валентина Остерська

Додати в: