Мобільна версія сайту Головна сторінка » Новини » Місто і регіон » У Чернігові 47-річний пʼяний водій без документів на авто намагався втекти від поліції

У Чернігові 47-річний пʼяний водій без документів на авто намагався втекти від поліції

 

Учора 7 вересня, близько 14-ї години, патрульні Чернігівської області повідомлення про те, що вулицею Лісковицькою рухається водій на автомобілі Kia Sportage, який керує транспортом, ймовірно, напідпитку.

Патрульні оперативно відреагували — вже за декілька хвилин виявили транспортний засіб.

На законну вимогу поліцейських про зупинку водій не відреагував, натомість пришвидшив рух і намагався втекти. Інспектори розпочали переслідування та невдовзі, на вулиці Успенській, зупинили транспортний засіб.

За кермом перебував 47-річний чоловік із явними зовнішніми ознаками алкогольного спʼяніння, проте проходити огляд водій категорично відмовився.

Патрульні склали на нього адмінматеріали:
за ст. 130 (Керування транспортним засобом особою у стані спʼяніння);
за ст. 122-2 (Невиконання водієм вимоги про зупинку);
за ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має при собі реєстраційних документів на транспортний засіб) КУпАП.

Громадянина відсторонили від керування транспортом, автомобіль евакуювали на спецмайданчик.



Джерело: Патрульна поліція Чернігівської області

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: поліція, водій, пʼяний

Додати в: