Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Чернігівщині попрощалися з чотирма військовослужбовцями

На Чернігівщині попрощалися з чотирма військовослужбовцями

 

5 липня на Чернігівщині попрощалися з чотирма військовими. Чоловіки загинули під час виконання бойових завдань на Луганському, Харківському та на Донецькому напрямках. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.Солдат Кошель Євген Вікторович народився 09 квітня 1979 року в м. Чернігів. Закінчив школу № 1 у м. Чернігів. На початку повномасштабної війни, 25 лютого 2022 року, долучився до лав ЗСУ. Боронив рідне місто, потім захищав прикордоння Чернігівщині.
З лютого 2024 року боронив Луганський напрямок на посаді старшого стрільця-оператора стрілецької роти. Загинув 23 червня 2024 року під час виконання бойового завдання на Луганщині. Попрощалися та поховали у м. Чернігів на кладовищі «Яцево».Солдат Левенець Олександр Володимирович народився 02 лютого 1986 року. 24 лютого 2022 року долучився до лав Збройних сил України. Боронив Батьківщину на посаді старшого стрільця-оператора стрілецького взводу. Під час виконання чергового бойового завдання на одному з напрямків бойового зіткнення отримав важкі поранення. Був евакуйований до медичного закладу Дніпра, де 30 червня 2024 року серце воїна зупинилося. Попрощалися та поховали у селі Синявка на Менщині.Солдат Сизоненко Андрій Адамович народився 17 жовтня 1985 року в м. Мена. В умовах повномасштабної війни долучився до лав Збройних Сил України. Службу проходив на посаді старшого стрільця-оператора стрілецької роти . Загинув 27 червня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Попрощалися та поховали у Мені.Старший солдат Сінільний Олександр Анатолійович народився 14 березня 1981 року в місті Прилуки. Навчався у загальноосвітній школі №10. Після шкільного навчання здобував освіту за спеціальністю "Монтажник санітарно-технічних систем. Електрогазозварник». Після навчання проходив строкову військову службу. Працював на різних підприємствах міста. З 2016 року уклав контракт та долучився до лав ЗСУ, брав участь в АТО на сході. Служив на посаді стрільця-помічника гранатометника аеромобільного відділення військової частини. Загинув 25 червня 2024 року під час виконання бойового завдання на Харківщині. Попрощалися та поховали у Прилуках.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: попрощалися, військові

Добавить в: