Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Ріпках на Чернігівщині підприємиця відкрила піцерію завдяки гранту

Ріпках на Чернігівщині підприємиця відкрила піцерію завдяки гранту

 

У Ріпках, що на Чернігівщині, підприємиця Оксана Халимон відкрила піцерію. Свій бізнес з мережею продуктових магазинів в області жінка почала розвивати після початку повномасштабного вторгнення, маючи до цього лише один магазин. У 2024 році отримала грант і облаштувала першу і єдину піцерію у селищі.На фото Оксана Халимон

Оксана Халимон прямує з Чернігова до Ріпок. Піцерію у цьому селищі Оксана облаштувала у власному продуктовому магазині.

"Ми захотіли надати людям ті послуги, яких вони не можуть отримати в Ріпках. Проаналізувавши, зрозуміли, що в Ріпках піцерії немає", — розповідає підприємиця.

Для того, щоб це зробити, Оксана подала заявку на грант.

"Коштів на відкриття піцерії у нас не було, бо обладнання піцерії досить дороговартісне. І тому я подала заявку на грант, який виграла. І завдяки цьому отримала обладнання для піцерії".
Тепер тут щодня печуть від 50 до 70 піц, — розповідає Оксана.

"Раніше ми їздили раз на місяць, а тепер можна хоч кожен день куштувати. Піца дуже смачна, є багато видів", — говорить місцева жителька Ольга Свистун.

Оксана за освітою бухгалтер, але вже 12 років працює в торгівлі. На початку повномасштабного вторгнення жінка мала лише один власний магазин і була найманою директоркою мережі. Каже, не виїжджала з Чернігова, а дистанційно продовжувала працювати.

"Це був досить складний такий період, бо деякі магазини на той час, де я була директором, перебували в окупації. Але ми пройшли цей шлях. Ми випрацювали таку схему: у мене був блокнот, в якому я записувала, де кожен магазин зберігає кошти. Коштів у магазинах на той час була значна сума, оскільки всі розпродались майже під нуль, скупили все".

Жінка каже, принципово залишається в Україні та допомагає розвивати місцевий бізнес.

"Я хочу жити на рідній землі. Хочу давати тут людям роботу, бо я розумію, що прийде перемога — це просто питання часу".

Наразі в команді Оксани — 53 працівники, серед них є переселенці та люди з інвалідністю.

"Кожного місяця ми сплачуємо близько 220 тисяч у місцевий та державний бюджет у вигляді податків".

Нещодавно Оксана відкрила піцерію ще й у Мені. Крім того, працює над новим грантом, аби такі піцерії були і в інших населених пунктах Чернігівщини.

" Це досить актуально, аби люди не їздили за смачною піцою в Чернігів, а куштували у себе вдома", — каже Оксана Халимон.Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ріпки, Халимон, підприємиця, грант, піцерія

Добавить в: