Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Коропчани самотужки назбирали гроші на операцію 6-річному хлопчику

Коропчани самотужки назбирали гроші на операцію 6-річному хлопчику

 

Минулого тижня в Коропі закін­чили «невійськовий» збір гроші бу­ли потрібні на операцію сину житель­ки селища Наталії Галати у якого вроджена вада серця. Такі роблять тільки в столиці. Коштують дорого, а НСЗУ покриває витрати тільки частково. Та на кону було життя хлотика, і люди — без перебільшення — діли­лися останнім. Найбільшу суму — 15 тис. грн. — вніс військовослужбовець Василь Якоб. Йому 31, старший за Сашка майже на чверть століття. Не родич, не друг. Можливо, ніколи й не зустрінуться. Та захисник зробив усе що міг, аби врятувати чужу дитину від біди.Своїх у нього ще немає. Після школи хотів вивчитися на кухаря, та не вдалося: хворіла мама — треба було заробляти гроші. Працював за кордоном на будівництвах. Перед са­мим гювномасштабним вторгненням приїхав в Україну. Рішення піти до­бровольцем прийняв у перші дні, та взяли його не зразу, бо не проходив строкової і зовсім не мав військово­го досвіду. Чекаючи своєї черги, Василь долучився до волонтерської ді­яльності.

Коли таки взяли до війська, спо­чатку служив у Сумській області, по­тім його підрозділ направили на До­неччину. Вже понад два роки Василь захищає країну. Коли випадає корот­ка відпустка, спішить до мами. Про неї — Марію Лукач — ми писали. Це та сама незряча жінка (інвалід першої групи із зору), яка плете для захисни­ків шкарпетки, килимки-«сідушки». 

— Гідний син гідної матері, — з по­вагою говорять про них земляки.

Джерело: газета “Гарт”, Марія Ісаченко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: операція, Галата

Добавить в: