Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Незвичайна нова фотозона з'явилась біля смачного магазину на Чернігівщині (фото)

Незвичайна нова фотозона з'явилась біля смачного магазину на Чернігівщині (фото)

 П’ятиметрову гігантську полуницю розмістили в с. Киселівка біля магазину «Ягідна країна». У цьому магазині можна придбати різну продукцію: починаючи від овочів та фруктів і закінчуючи саджанцями та медом. Проте в сезон полуниць власник вирішив порадувати відвідувачів гарною фотозоною і таким чином збільшити кількість покупців продукції «Ягідної країни».

«Ідея встановлення такої полуниці виникла в нашого власника, оскільки вона має цікавий вигляд і привертає увагу. Ми її встановили наприкінці травня, серед населення вона знайшла позитивний відгук. Люди проїжджають повз магазин, зупиняються, фотографуються, з дітьми приїжджають. Покупців у наших магазинах наразі багато, можливо, цьому й полуниця посприяла певним чином. Тепер у нас стартував сезон лохини. Зараз вона коштує 400 гривень за кілограм, проте ціни можуть змінюватися. Поки що прибирати нашу гігантську полуницю ми не плануємо, а далі будемо вирішувати», – розповіла в коментарі Челайн менеджерка «Ягідної країни» Наталія Нікітіна.

Джерело: сайт Челайн

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: фотозона

Добавить в: