• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Березному ведмедик пропав, зате з'явився під Гончарівським


У Березному ведмедик пропав, зате з'явився під Гончарівським

 

До Дня Прапора (23 серпня) біля Смолина Чернігівського району, нині Гончарівська громада, з’явився солом’яний ведмедик. Ну, майже такий, як у Березному на Меншині. Точніше, яким він був.Нагадаємо, на початку серпня «Вісник Ч» розповідав, що працівники ТОВ «Березняський» змайстрували солом’яного ведмедя. Фотографувались з ним не лише місцеві і подорожні, а й спеціально приїздили на зйомку. Та за кілька тижнів йому відірвали лапу, а потім і взагалі розкурочили. Тоді за прикладом березнянського свого Мишу змайстрували у Чернігівському районі.

— З нашим таке не станеться. Принаймні, не повинно, — запевняє Іван Смирнов, в. о. старости сіл Смолин, Козероги, Жевідь. — Знаємо сумну долю того ведмедя. Тож укріплювали на совість. Усередині забили металеві труби. Плюс — триметрова арматура. У ногах арматурини, скріплені. Так само і лапи, і вуха, і ніс.

— Чия ідея зробити таку фотозону?

— Запропонував Віталій Рудник, голова громади. Долучилося і ТОВ «Зернозлат» з його керівником Андрієм Ткаченком.

З товариства техніка була. Без неї не впорались би. і солому вони ж надавали. Пішло сім великих тюків по 150 кілограмів. І стільки ж маленьких — на вуха, ніс, лапи.

Уже 21 серпня стояв. На спорудження пішло з пів дня. Почали о пів на восьму ранку. До обіду готовий був.

— Чому саме у Смолині?


— Місце у нас особливе. Флагшток поставили, плакат, яким зустрічаємо зі Сходу наших хлопців. Та й вузол транспортний, свого роду логістичний центр. Люди цією дорогою на Київ, Вишгород їдуть. І ведмедя не минають. Навіть вночі фотографуються.

У синій та жовтій сукні сфотографувались біля смолинського ведмедика і Тетяна Якубець з Євгенією Смирновою. Тетяна — начальник відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Гончарівської ОТГ. Сама чернігівка. Євгенія — спеціаліст цього ж відділу, дружина Івана Михайловича. Живе у Гончарівському.

Сукні пошили спеціально. І не лише для фотосесії. Виступати доводиться багато.

Марина Забіян, тижневик «Вісник Ч» №35 (1789), 27 серпня 2020 року. Фото з Інтернету

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Смолин, ведмедик, фотозона, «Вісник Ч», Марина Забіян

Добавить в:
 
 


Центр Комплект