Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Оглядові каналізаційні люки за доступними цінами у Stream-Market

Оглядові каналізаційні люки за доступними цінами у Stream-Market

 

Застосування каналізаційних люків

Дренажні септики й оглядові колодязі важливо приховувати каналізаційними люками. Цього вимагають БНіП та СЕС.

Конструкції для комунікацій на ділянці слід вибирати з урахуванням навантаження, яке припадає на каналізаційний люк, терміну його використання, форми.

Навіщо потрібен каналізаційний люк

Попри те, що конструкція проста, поставити її зможе навіть той, хто ніколи цього не робив. Функцій у люка оглядового кілька.
  1. Щоб перешкоджати попаданню всередину колодязя людей і тварин.
  2. Люк допомагає уникнути проникнення сміття та опадів.
  3. Надійний захист запірної арматури від непередбачених поломок.
  4. Не дає поширюватися неприємним запахам.
  5. Комфортний доступ до інженерних мереж під час ремонту й обслуговування.

Які бувають люки за матеріалом виготовлення

Якщо ви хочете купити недорогий екземпляр, виберіть варіант із полімеру — виливного ПВХ з армуванням. З переваг можна виділити пожежну безпеку та тривалу експлуатацію (50 років). Монтувати такий пристрій не становить труднощів, адже його вага невелика. Полімерний люк ідеально вписується для облаштування газону чи на пішохідній ділянці.

Пластиковий виріб не боїться вологи та не змінює своєї форми незалежно від перепаду температур. Бувають моделі із замком. Їх радять купити, щоб у колодязь не потрапили сторонні особи. Вибрати виріб можна в будь-якому колірному рішенні. Пластикові пристрої не встановлюють на трасах зі жвавим рухом, адже для цього вони недостатньо міцні.

Ще один популярний вид сучасних люків — полімерпіщаний — виконаний з піску, полімеру та фарбувальних речовин. Конструкцію за міцністю порівнюють із чавунною моделлю. Виріб стійкий до вологи та впливу прямих сонячних променів. Матеріал екологічний, з великої різноманітності можна вибрати зразок відповідного кольору.

Пристрій легкий, можна використовувати протягом 50 років. Витримує проїжджу частину, якщо інтенсивність руху невелика. Прийнятне навантаження до 3 т.

Форма каналізаційних люків

Найчастіше люди вирішують купити круглі пристрої. Також у магазині можна зустріти квадратний або прямокутний виріб. При цьому дачники вибирають колір люка під естетику ландшафту.

До речі, круглий варіант простіше монтувати і його можна котити по землі. Квадратний доведеться нести на ділянку власноруч.

Також під час вибору пристрою важливо звертати увагу на вихідний отвір колодязя. Якісний товар сертифікований і витримує навантаження, заявлене виробником. Вага конструкції може бути різною, залежно від того, для якого навантаження вона призначена.


Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в: