Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » 17-річна чернігівка потребує нашої допомоги

17-річна чернігівка потребує нашої допомоги

 

Чернігівка Наталія Човпило звертається до жителів міста і небайдужих громадян, аби зібрати кошти на складну операцію на хребті, яка може врятувати життя її доньки. Родина вже довгий час, через лікарську помилку, яка сталася при здійсненні операції по видаленню апендициту доньці, вимушена докладати надзусиль, аби дівчина мала повноцінне життя. Але останні події поставили родину у складну ситуацію, адже Аріні терміново потрібно зробити вартісну операцію.

"Моїй Арінці 17. Вже 11 років вона не ходить.
Звичайна операція з видалення апендициту у 6 років розділила життя нашої родини на ДО та ПІСЛЯ.
Весела та запальна вона мало не померла.
Потім стався параліч всього тіла. Неймовірні зусилля лікарів та жага до життя допомогли відновити рух її рук. Залишився параліч ніг. Прикута до ліжка вона не хотіла, аби її жаліли.
Ми лікувалися, працювали, займалися, чекали…
Але виявилось, що цього недостатньо. Вона росте. Анатомічно тіло не справляється з навантаженням. До паралічу додалося викривлення хребта. Воно прогресує. Під загрозою стало її подальше життя. Для стабілізації її стану потрібна госпіталізація та подальша надскладна операція. Проте вартість майбутнього лікування занадто висока – орієнтовано від 500 тисяч гривень.

Мені важко в цей час просити. Тож не прошу – звертаюсь по допомогу до всіх небайдужих. Допоможіть моїй донці повірити у Диво! Долучіться до збору, важливий будь-який внесок від репоста до будь якої суми.
Діти це наше майбутнє",
- звертається до небайдужих людей жінка.

Виписки із діагнозом на фото.

конверт Приватбанку
https://www.privat24.ua/send/cba87

Номер картки конверту
5168 7521 0606 1099 на ім'я Човпило Н.Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Човпило, операція, дитина, допомога

Добавить в: