У Мені з'явився «мобільний ЦНАП»

 

Менська громада зробила ще один крок до покращення доступу до адміністративних послуг для своїх жителів. Тепер у Мені є ЦНАП на колесах.

Завдяки підтримці Європейського Союзу, Програми розвитку ООН (UNDP) та Міністерство цифрової трансформації України громада отримала мобільний центр надання адміністративних послуг (ЦНАП). Тепер жителі громади, зокрема у віддалених селах, люди старшого віку та особи з інвалідністю, зможуть отримувати державні послуги швидше та зручніше.

Мобільний ЦНАП — це сучасний офіс на колесах, який забезпечений усім необхідним для роботи команди адміністраторів.

Він оснащений безоплатним інтернетом, опаленням, кондиціонуванням, вентиляцією, електрикою, вбудованими меблями та комп'ютерним обладнанням. Завдяки єдиному входу-виходу зі зручними сходами та допоміжним обладнанням, послуги надаватимуться у комфортних умовах для всіх категорій населення.

Також відбулася зустріч Юрія Стальниченка з Михайлом Федоровим, Віцепрем’єр-міністром з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій, під час якої Віцепрем’єр-міністр наголосив на важливості забезпечення доступу до адмінпослуг в умовах повномасштабної війни.

— Хочу наголосити, що отримання мобільного ЦНАПу є надзвичайно важливим для нашої громади, - прокоментував Юрій Стальниченко, - Ми вдячні нашим партнерам з Міністерства цифрової трансформації, Європейського Союзу та Програми розвитку ООН за цей цінний і важливий подарунок. Відтепер наші мешканці матимуть ще кращий доступ до адміністративних послуг, що підвищить якість їхнього життя.Джерело: сайт susidy.city

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ЦНАП, Мена

Добавить в: