Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігівці вже засмагають на пляжах міста, хоча офіційно пляжний сезон ще не відкривали

Чернігівці вже засмагають на пляжах міста, хоча офіційно пляжний сезон ще не відкривали

 

Весна ще не закінчилась, а сонечко вже добре припікає, тому чернігівці прямують до водойм, аби охолодитися та позасмагати. Згідно з інформацією Чернігівського обласного центру з гідреметеорології температура води в Десні сягає 21-22 градуси тепла. Відпочивальники підтверджують це.З 2022-го року пляжний сезон на пляжі "Золотий берег" офіційно не відкривали, лише проводили щорічне обстеження дна. Цього року комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначила почати обстеження дна Золотого берега та трьох місць стихійного купання: на річці Стрижень, неподалік готелю "Придеснянський" та на озері Земснаряд, де також відпочивальників вистачає.

За словами начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради Володимира Хольченкова можливість відкриття пляжу Золотий берег розглянуть після обстеження його дна.Джерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пляж, Десна, купання, відпочивальники

Добавить в: