Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Поліція повідомила про підозру секретарю Ніжинської міської ради. Він називає цю справу замовною

Поліція повідомила про підозру секретарю Ніжинської міської ради. Він називає цю справу замовною

 

Сьогодні 24 травня на фейсбук сторінці Чернігівської обласної прокуратури з'явилась публікація про те, що секретар однієї з міських рад Чернігівської області підозрюється у невиконанні судового рішення. Через що йому було повідомлено про підозру в умисному перешкоджанні виконанню ухвали суду, що набрала законної сили, вчиненому службовою особою (ч. 2 ст. 382 КК України).

Зазначається, що за даними слідства, чоловік, працюючи на посаді секретаря однієї з міських рад Чернігівської області, був визначений резолюцією заступника міського голови відповідальним за виконання ухвали Чернігівського апеляційного суду про відсторонення від займаної посади начальника управління житлово-комунального господарства та будівництва (Анатолій Кушніренко), якому повідомлено про підозру у службовому підробленні, пособництві у заволодінні підрядником бюджетними коштами шляхом зловживання своїм службовим становищем. Отримавши листа слідчого з відповідною ухвалою, підозрюваний проігнорував вищевказану резолюцію, підготував та зареєстрував лист про повернення ухвали суду без виконання.

Про те, що начальника ніжинського управління ЖКГ підозрюють у розтраті майже 1 млн. гривень наш сайт повідомляв ще у липні 2023 року.

Таким чином, підозрюваний перешкодив виконанню ухвали Чернігівського апеляційного суду, що набрала законної сили. Тільки у зв’язку з повторним зверненням прокурора з відповідним клопотанням, ухвалою суду начальника управління було відсторонено від займаної посади.

В цей же день секретар Ніжинської міської ради Юрій Хоменко опублікував на своїй фейсбук сторінці відеозвернення з роз'ясненнями, щодо виниклої ситуації. На відео він розповідає, що йому довелось 24 травня приїхати у Чернігів до Головного управління Національної поліції в Чернігівській області.На фото Юрій Хоменко

- У нас виникли деякі суперечки зі слідчими, стосовно діловодства Ніжинської міської ради. На даному етапі я не можу розголошувати нюанси справи, бо це буде моїм порушенням.
- Громаду я закликаю мати критичне мислення, не довіряти усьому, що пишуть у соцмережах. Бо не дуже важко зрозуміти, чиї палатки були виставлені, хто збирав проти мене підписи, на яких депутатів вони працюють. Я можу назвати прізвище, всі хто збирали підписи - це люди Сергія Миколайовича Охонька (Сергій Охонько 06.05.1978 р.н. - підприємець, певний час був радником міського голови Ніжина Олександра Кодоли на громадських засадах, у 2022 році вийшов з його команди. Був депутатом Чернігівської обласної ради 7-го скликання, член політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» - прим.авт.), - зазначив Хоменко.На фото Сергій Охонько

Також Хоменко поскаржився, що через виклик до поліції у Чернігів скасував свою поїздку до військових на Донбас. Назвав цю справу брудною і політичною.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: підозра, Хоменко, Ніжин

Добавить в: