GOROD.cn.ua

Поліція повідомила про підозру секретарю Ніжинської міської ради. Він називає цю справу замовною

 

Сьогодні 24 травня на фейсбук сторінці Чернігівської обласної прокуратури з'явилась публікація про те, що секретар однієї з міських рад Чернігівської області підозрюється у невиконанні судового рішення. Через що йому було повідомлено про підозру в умисному перешкоджанні виконанню ухвали суду, що набрала законної сили, вчиненому службовою особою (ч. 2 ст. 382 КК України).

Зазначається, що за даними слідства, чоловік, працюючи на посаді секретаря однієї з міських рад Чернігівської області, був визначений резолюцією заступника міського голови відповідальним за виконання ухвали Чернігівського апеляційного суду про відсторонення від займаної посади начальника управління житлово-комунального господарства та будівництва (Анатолій Кушніренко), якому повідомлено про підозру у службовому підробленні, пособництві у заволодінні підрядником бюджетними коштами шляхом зловживання своїм службовим становищем. Отримавши листа слідчого з відповідною ухвалою, підозрюваний проігнорував вищевказану резолюцію, підготував та зареєстрував лист про повернення ухвали суду без виконання.

Про те, що начальника ніжинського управління ЖКГ підозрюють у розтраті майже 1 млн. гривень наш сайт повідомляв ще у липні 2023 року.

Таким чином, підозрюваний перешкодив виконанню ухвали Чернігівського апеляційного суду, що набрала законної сили. Тільки у зв’язку з повторним зверненням прокурора з відповідним клопотанням, ухвалою суду начальника управління було відсторонено від займаної посади.

В цей же день секретар Ніжинської міської ради Юрій Хоменко опублікував на своїй фейсбук сторінці відеозвернення з роз'ясненнями, щодо виниклої ситуації. На відео він розповідає, що йому довелось 24 травня приїхати у Чернігів до Головного управління Національної поліції в Чернігівській області.На фото Юрій Хоменко

- У нас виникли деякі суперечки зі слідчими, стосовно діловодства Ніжинської міської ради. На даному етапі я не можу розголошувати нюанси справи, бо це буде моїм порушенням.
- Громаду я закликаю мати критичне мислення, не довіряти усьому, що пишуть у соцмережах. Бо не дуже важко зрозуміти, чиї палатки були виставлені, хто збирав проти мене підписи, на яких депутатів вони працюють. Я можу назвати прізвище, всі хто збирали підписи - це люди Сергія Миколайовича Охонька (Сергій Охонько 06.05.1978 р.н. - підприємець, певний час був радником міського голови Ніжина Олександра Кодоли на громадських засадах, у 2022 році вийшов з його команди. Був депутатом Чернігівської обласної ради 7-го скликання, член політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» - прим.авт.), - зазначив Хоменко.На фото Сергій Охонько

Також Хоменко поскаржився, що через виклик до поліції у Чернігів скасував свою поїздку до військових на Донбас. Назвав цю справу брудною і політичною.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: підозра, Хоменко, Ніжин