Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові перенесли суд у справі Савченка, бо прокурор надто тихо говорив

У Чернігові перенесли суд у справі Савченка, бо прокурор надто тихо говорив

 

Триває затяжний судовий "серіал" у резонансній справі О.Савченка. Черговий казус трапився на засіданні Деснянського районного суду під час слухання справи з обвинувачення колишнього заступника голови облдержадміністрації Олександра Савченка та підприємця Романа Кійовського.На фото суддя Наталія Лямзіна 

Савченка і Кійовського обвинувачують у замаху на шахрайство при організації аукціону з продажу збиткового готелю “Слов'янський” у Новгороді-Сіверському в 2021 році. Сторона захисту заявляє, що готова надати докази того, що ця справа містить ознаки замовності.

Зі свого боку обвинувач - Київська міська прокуратура - приступила на черговому засіданні до викладення своїх документів, тобто доказів обвинувачення.

На засіданні частина учасників процесу була присутня очно, а частина, зокрема адвокати, - в режимі відеоконференції.

І от саме сторона захисту, що працювала дистанційно, кілька разів скаржилася суду під час виступу прокурора Дениса Ковальова - скаржилася на те, що не чує обвинувача.
Підкреслимо: щодо гучності виступів інших сторін (крім прокурора) скарг не було.

Як наслідок, суддя Наталія Лямзіна перенесла засідання на пізнішу дату.

Те, що розгляд цієї справи затягується - вже є фактом. Тільки підготовчі засідання тривали понад два з половиною роки. А зараз, хоча суд і перейшов до слухання по суті, але, як бачимо, знову знаходяться причини для перенесення засідань.

У справі Савченка та Кійовського задіяні як свідки кілька посадових осіб.

Тож представники сторони захисту обіцяють у ході процесу оприлюднити документи, які зроблять справу дуже резонансною.Джерело: "Північна брама"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Савченко, Кійовський, готель, хабар

Добавить в: