Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Прилучанин Дмитро Науменко перетворив звичайну «Ниву» на військовий багі

Прилучанин Дмитро Науменко перетворив звичайну «Ниву» на військовий багі

 

Керівник гуртка картингу у Прилуцькому центрі науково-технічної творчості молоді, прилучанин Дмитро Науменко власноруч сконструював багі. Працював у своєму гаражі, а за основу взяв автівку «Ниву», яку надав батько вихованця Сергій Шепітько. Також Сергій профінансував весь процес. На виготовлення авто для військових Дмитру знадобилось трохи більше ніж 1.5 місяці. Чоловік за професією електромонтер.На фото Сергій Шепітько з сином

Каже, що не використовував під час перетворення автівки на багі дорогої спеціальної техніки:

«Болгарка, зварювальний апарат, лінійка, олівець, усе. Ідея зародилась дуже давно, так як в нашій країні таке становище складне. Хотілося допомогти нашим хлопцям і створити такий автомобіль, який буде виконувати бойові задачі і допомагати у різних ситуаціях, як от вивіз поранених, доставка боєприпасів», - каже Дмитро.


На фото Дмитро Науменко

Донором для багі виступила саме «Нива», бо ця автівка дуже проста і недорога в обслуговуванні, що є важливим на фронті.

У багі підняли підвіску для кращої амортизації, посилили амортизатори, аби автівка мала більшу грузову вантажопідйомність, транспорт повністю покрили тентом, адже основне завдання такої модифікації - зменшити вагу. При потребі тент можна зняти, скрутити і зафіксувати і утворюється повноцінний пікап, при цьому довжина відкритого кузова - 2 метри. А це дозволяє транспортувати поранених з більшим комфортом. Салон автівки також модифікували, наприклад, замінили сидіння, які робили спеціалісти з Києва по своїм лекалам. Двигун та приладну панель залишили від «Ниви».

Дмитро вважає, що більш мобільного і простішого в ремонті автомобіля, в умовах які існують в зоні бойових дій - годі й шукати. Також чоловік звертається до всіх бажаючих, які готові надати «Ниви» та кошти на їх переобладнання, якщо такі благодійники знайдуться він знову готовий зробити такий же багі.Джерело: ТК "Прилуки"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Науменко, Нива, багі, прилучанин

Добавить в: