Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігівська поліція розшукує зниклих 22-річну дівчину та 21-річного хлопця (оновлено)

Чернігівська поліція розшукує зниклих 22-річну дівчину та 21-річного хлопця (оновлено)

 

Чернігівським районним управлінням поліції ГУНП в Чернігівській області розшукується безвісти зникла Бородіна Анастасія Олександрівна, 2001 року народження, мешкає у с. Горбовичі, Київської області. Дівчина приїхала на похорон бабусі в м. Чернігів, зупинилася в готелі. 8 травня близько 16:00 вона пішла з готелю і дотепер місце її перебування невідоме.Прикмети зниклої: зріст 167 см, повної статури, має біле волосся до плечей.

Може бути одягнута: кофта фіолетова з надписом ззаду, чорні штани, чорну футболку, сірі кросівки. З собою мала чорну жіночу сумку.

На нозі має татуювання у вигляді надпису про Ісуса Христа.

Поліцейські вживають заходи щодо встановлення місця перебування зниклої. Орієнтування на розшук отримали всі служби поліції.

Пізніше у поліції повідомили, що дівчина знайшлася.
Чернігівським районним управлінням поліції ГУНП в Чернігівській області розшукується безвісти зниклий Соловей Іван Вікторович, 2002 року народження, приїхав з м. Києва та протягом трьох днів проживав в м. Чернігові в будинку по проспекту Перемоги. Хлопець 8 травня пішов з дому і дотепер місце його перебування невідоме.

Прикмети зниклого: зріст 186 см, худорлявої статури, має коротке русяве волосся.

Може бути одягнений: темно-синя кофта із логотипом «червоний вінок» зліва, блакитні джинси, білі кросівки «Адідас».

Поліцейські вживають заходи щодо встановлення місця перебування зниклого. Орієнтування на розшук отримали всі служби поліції.

Громадяни, які володіють будь-якою інформацією про зниклих, поліція просить повідомити за телефонами (0462)619-911 або «102». Не залишайтеся байдужими.

Джерело: Головне управління Національної поліції в Чернігівській області

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: зниклі, розшук

Добавить в: