Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Новгород – Сіверщині порушник, під час нересту, незаконно наловив риби на понад 205 тис.грн

На Новгород – Сіверщині порушник, під час нересту, незаконно наловив риби на понад 205 тис.грн

 

09 травня 2024 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Сектору водної поліції ГУНП області на водоймах Новгород - Сіверського району викрито грубе порушення Правил рибальства.На водоймі поблизу с. Накот Коропської громади виявлено мешканця с. Рождественське, який в період нересту, ловив рибу з човна за допомогою забороненого знаряддя лову – сітки простої. В протизаконний спосіб порушник добув 130 екз. риби, загальною вагою 17 кг: карась сріблястий – 127 екз. та лин – 3 екз. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 205 581 грн.

На місце інциденту була викликана слідчо-оперативна група Новгород-Сіверського РВП ГУНП у Чернігівській області. Нацполіцією відомості про вчинене правопорушення внесені до єдиного реєстру досудових розслідувань.

На порушника складено адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85. Матеріали справи будуть направлені до Новгород - Сіверського районного суду для винесення рішення про притягнення винної особи до відповідальності. У правопорушника вилучені мотоцикл «Мустанг», алюмінієвий човен, заборонене знаряддя лову та незаконно добуті водні біоресурси.

Якщо ви стали свідком порушення Правил рибальства, незаконного придбання чи збуту водних біоресурсів або зберігання чи реалізації заборонених знарядь лову, прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» Чернігівського рибоохоронного патруля (099) 112-13-44 (цілодобово).

Довідкова інформація:

З 1 квітня 2024 року на Чернігівщині діє нерестова заборона на вилов водних біоресурсів, подробиці за посиланням. До 30 червня 2024 року (включно) діє заборона на вилов раків.

Джерело: Чернігівський рибоохоронний патруль

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: нерест, риболовля, штраф

Добавить в: