Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові попрощалися з старшим сержантом Олександром Музикою

У Чернігові попрощалися з старшим сержантом Олександром Музикою

 

1 травня у Чернігові попрощалися з старшим сержантом Музикою Олександром Володимировичем. Чоловік загинув 25 квітня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.

Старший сержант Музика Олександр Володимирович народився 22 лютого 1979 року в місті Ніжин Чернігівської області. Навчався в Чернігівській середній загальноосвітній школі №29, а згодом у Чернігівській середній загальноосвітній школі №1.

Проходив строкову військову службу. Потім працював на посаді слюсара механоскладних робіт в механоскладальному цеху в АТ "Чернігівавтодеталь".

До повномасштабної війни працював в сфері ремонтно-будівельних послуг.

З початком повномасштабного вторгнення рф на територію України не вагаючись став на захист Батьківщини на посаді заступника командира бойової машини – навідника оператор механізованого відділення. Загинув 25 квітня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Провели в останню путь у Чернігові , поховали на Яцево.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: попрощалися, сержант

Добавить в: