Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Срібнянщині ЗІЛ з дровами проломив міст

На Срібнянщині ЗІЛ з дровами проломив міст

 

4 квітня близько п’ятої вечора в Гурбинцях на Срібнянщині ЗІЛ проломив дерев’яний міст, що з’єднує більшу час­тину села з його кутком Зарікою. Ним тамтешні мешканці ходили в центр (за З км), діти — до шко­ли.

— Вантажівка була з дровами. За кермом — немісцевий чоловік. Сла­ва Богу, він сам не постраждав. 3ІЛа ж витягли краном — у тому міс­ці, де він провалив­ся, неглибоко, — го­ворить спеціаліст І категорії загаль­ного відділу Срібнянської селищ­ної ради Ніна Лихогруд. Зараз вона представляє Гурбинський старостинський округ, поки його староста Іван Дейнека воює (із перших днів повномасштабного вторгнення пішов добровольцем).

Міст був старий, за словами місце­вих, збудований ще в 50-х роках. У ни­нішньому стані не був розрахований на вантажівки. Люди обурюються: «Як по такому можна було їхати ЗІЛом, та ще й навантаженим!»
Ніна Іванівна запевняє:

— Ситуація на повному контролі у Срібнянської селищної ради. Ми із За­рікою щодня на зв’язку. Там 35 жит­лових будинків, у яких мешкають 58 чоловік, у тому числі 5 дітей. Там працюють два со­ціальних робітни­ки. Є і магазин, у якому можна купи­ти хліба та іншого найнеобхіднішого. Що ще треба, ми перевозимо з дру­гої частини села. Медицина теж підключена.
У нас є об’їзна (лугова) дорога, якою можна до­братися з одні­єї частини села до Заріки.

Є надія, що най­ближчим часом Гурбинці все ж таки «возз’єднаються».

- Уже розпочато будівництво кладки. Як мені повідомили, цим займаєть­ся СТОВ «Батьківщина». Думаю, про­тягом кількох днів роботи будуть завер­шені.Джерело: газета “Гарт”, Аліна Ковальова, фото з ФБ-групи «Новини Чернігівщини»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Срібнянщина, міст, Гурбинці

Добавить в: