Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Чернігівщині попрощалися з п'ятьма військовими

На Чернігівщині попрощалися з п'ятьма військовими

 

3-го квітня на Чернігівщині попрощалися з п'ятьма військовими. Троє з них загинули у боях на Донеччині, двоє - померли після поранень у лікарнях Дніпра та Києва. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.Солдат Голуб Роман Григорович народився 8 жовтня 1980 року
в селі Халимонове, де зростав та закінчив 9 класів школи. Навчався у Конотопському політехнічному технікумі за спеціальністю «Виробництво електронних та електричних засобів автоматизації». Далі почав працювати електромонтером, а згодом - у Бахмацькому районному вузлі зв’язку. Також працював електромеханіком, з часом був підвищений до старшого електромеханіка виробничого підрозділу «Бахмацька дистанція сигналізації та зв’язку» регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Українська залізниця». В умовах повномасштабної війни боронив Україну на посаді вогнеметника. Під час виконання чергового бойового завдання на Луганщині 25 березня 2024 року отримав тяжкі поранення, після чого був евакуйований та доставлений до лікарні Дніпра. 27 березня 2024 року серце воїна зупинилося.

Попрощалися та поховали у рідному селі.Старший солдат Мостіпан Олександр Олексійович народився 21 травня 1981 року в місті Чернігові. Закінчив місцеву середню школу № 9. До повномасштабної війни вже проходив військову службу - у складі військового миротворчого контингенту перебував у Лівані. Коли дізнався про повномасштабне вороже вторгнення, то у перший же день став на захист Чернігова. Після його звільнення продовжив боронити Україну на посаді вогнеметника. Під час виконання чергового бойового завдання на Донеччині отримав тяжкі поранення. 27 березня 2023 року серце воїна зупинилося у лікарні Києва.

Попрощалися у Чернігові, поховали на кладовищі Яцево.


Старший сержант Срібний В'ячеслав Миколайович народився 25 квітня 1976 року в місті Куликівка Чернігівської області. Закінчив Чернігівську середню школу №28, після чого вступив до Чернігівського вищого професійного училища №15. Далі - строкова військова служба. Після неї закінчив Чернігівський державний інститут економіки та управління за спеціальністю «Фінанси». Працював в органах внутрішніх справ, а також на приватних підприємствах. З 2020 року став на захист України, був учасником АТО. В умовах повномасштабної війни борони Чернігів, після його звільнення брав участь в обороні східних рубежів на посаді командира танка. Загинув 27 березня 2024 року на Донеччині.

Попрощалися у Чернігові, поховали на кладовищі Яцево.Cолдат Єсипчук Дмитро Михайлович народився 3 липня 1987 року в селі Невкля на Городнянщині. Закінчив Чернігівське вище професійне училище №18. У грудні 2022 року долучився до оборонців України. Служив на посаді заряджаючого танкового взводу. Загинув 23 березня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Попрощалися та поховали на малій батьківщині.Солдат Поповський Микола Іванович народився 16 грудня 1981 року в селі Великий Листвен на Городнянщині. Тут закінчив середню школу. Після початку повномасштабного російського вторгнення долучився до лав Збройних Сил України. Служив на посаді стрільця-снайпера механізованої роти. Загинув 6 березня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Попрощалися та поховали у селі Великий Листвен.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: попрощалися, військові, загинув

Добавить в: