Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Стратегічну дорогу поблизу Чернігова з’їдає провалля

Стратегічну дорогу поблизу Чернігова з’їдає провалля

 

Провалля на об’їзній дорозі поблизу Чернігова все ближче підбирається до проїжджої частини й загрожує цілковитим блокуванням транзиту. Проблема руйнування укосу насипу дороги та дорожнього полотна на перехресті з вулиці Попова навпроти заправки «Авантаж» існує з липня минулого року. Незважаючи на те, що дорога має стратегічне значення, оскільки забезпечує транзит великовагового транспорту, досі ніхто не взявся за її ремонт.Фото, опубліковане Сергієм Гривком у жовтні 2023 р.

Чернігівець Віталій Пацук виклав фото провалля через об’їзду дорогу навпроти автозаправного комплексу «Авантаж». Порівняно з аналогічним фото, яке публікував ще у жовтні минулого року нардеп Сергій Гривко, яма значно виросла в обсягах, зруйнувала частину дорожнього полотна і вже підбирається до проїжджої частини, якою рухається здебільшого транзитний транспорт.

В листопаді 2023 року нардеп звернувся до Чернігівської міської ради і попросив вирішити проблему. Звідти отримав відповідь, що зазначена земельна ділянка розташована за межами населеного пункту. Міська рада начебто зверталася до Служби автомобільних доріг у Чернігівській області, де їй відповіли, що дорога не відноситься до мереж доріг загального користування державного та місцевого значення.


«Для вирішення питання управління ЖКГ Чернігівської міської ради направило листа до Новобілоуської сільської ради стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування», – зазначалося у відповіді міськвиконкому.

Чернігівський активіст Віталій Пацук стверджує, що ще 12 жовтня 2023 року Новобілоуська сільська рада затвердила все необхідні документи, але віз і нині там – міська рада досі не поставила дорогу на свій баланс, а руйнація полотна та, власне, самого насипу триває.

Чернігівець каже, що ще у липні 2023 року звертався з цією проблемою до управління ЖКГ Чернігівської міської ради.

«Обіцяли, що дорогу переоформлять протягом місяця на баланс міста і почнуть ремонт. Віз і нині там», – пише чернігівець.

Цікаво, що у виконкомі Чернігівської міськради свого часу наголосили на тому, що ця дорога забезпечує транзитний проїзд вантажного транспорту, і подальше її руйнування призведе до зупинки руху транспортних засобів, що є недопустимим в умовах воєнного часу. Війна триває, провалля розширюється, а віз, як висловився небайдужий чернігівець, і нині там.

Джерело: сайт газети "Чернігівщина", Віталій Назаренко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: провалля, дорога, Попова

Добавить в: