Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Відомий у Чернігівській області священник загадково пішов з життя

Відомий у Чернігівській області священник загадково пішов з життя

 

19 березня в Холмах Корюківського райо­ну провели в останню путь помічника військо­вого капелана — солдата Михайла Зорівчака. Ховали в закритій труні. Так само закритими є обставини його смерті. У повідомленні на сто­рінці селищної ради в соцмережах — тільки «пі­шов із життя». У селі говорять різне. Але завжди з повагою до покійного.Михайло Зорівчак, фото "Суспільне Чернігів"

Він родом із Закарпаття. Після школи вчив­ся на токаря, служив строкову. Після демобілі­зації прийняв рішення присвятити себе служін­ню Богу. У 1990-му став священником Свято-Вознесенського храму в Лукашівці Чернігів­ського району. Через 9 років — Свято-Михай­лівського в Холмах. Тоді йому було трохи за 30.

Люди не раз переконувалися в порядності і небайдужості батюшки.

— З його ініціативи в Холмах відбудували храм. Разом із прихожанами Михайло Юрійо­вич перейшов до Православної церкви України, — розповів заступник селищного голови Олег Василенко.

У серпні 2022-го отець Михайло став вій­ськовим капеланом. Пояснював тоді, що хотів зробити це ще раніше, «та не брали, бо вже за 50 і батько п’ятьох дітей». Тож дізнавшись, де на Чернігівщині формується військовий баталь­йон, Михайло Зорівчак звернувся безпосеред­ньо до командирів. Після співбесіди був прийня­тий у підрозділ військовим священником. Не­вдовзі його батальйон був уже під Бахмутом.

9 березня цього року Михайлові Юрійови­чу виповнилося 56 років. Він якраз приїхав до­дому у відпустку. Та назад уже не повернеться. 17-го його не стало. «Через необережне пово­дження зі зброєю» — це все, що вдалося дові­датись про причину смерті з офіційних джерел. У селі кажуть: підірвав себе гранатою. Припус­кають, що через негаразди в сім'ї. Як було насправді, ніхто не знає.

Джерело: газета “Гарт”, Ганна Юхименко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: священник, Зорівчак

Добавить в: