Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Чернігівщині попрощалися з трьома військовими

На Чернігівщині попрощалися з трьома військовими

 

28-го березня на Чернігівщині попрощалися з трьома військовими. Вони загинули у боях на Донецькому, Харківському та Запорізькому напрямках. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.Старший солдат Кравченко Костянтин Євгенійович народився 7 червня 1987 року
в місті Городня Чернігівської області. Закінчив Чернігівське ВПУ № 15, з 2006 по 2007 роки проходив строкову військову службу на посаді водія. У квітні 2022 року долучився до лав ЗС України. Боронив Батьківщину на посаді командира відділення - командира машини розвідувальної роти. Загинув 23 березня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Провели в останній путь та поховали воїна на малій батьківщині.


Старший солдат Кислиця Антон Ігорович народився 6 грудня 1993 року в селі Гусавка Чернігівської області. У 2012 році проходив строкову військову службу, після чого повернувся до цивільного життя. З 2019 року боронив Україну в лавах Збройних Сил України. Після початку повномасштабної війни продовжив захищати Батьківщину на посаді механіка-водія танкового взводу. Протягом служби був нагороджений почесним нагрудним знаком командувача Сухопутних військ Збройних Сил України «За службу», відзнакою Командувача обʼєднаних сил «Козацький Хрест» ІІІ ступеня та медаллю «Операція Об'єднаних сил. За звитягу та вірність». Загинув 14 травня 2022 року у бою на Запорізькому напрямку. Провели в останній путь та поховали воїна на малій батьківщині.Молодший сержант Трикоз Юрій Іванович народився 20 квітня 1972 року в місті Бобровиця Чернігівської області. Освіту здобував у місцевій середній загальноосвітній школі. Закінчив Ніжинське ПТУ №2 за спеціальністю "водій автотранспортних засобів". У 1990-1992 роках проходив строкову військову службу на осаді водія. Після цього служив у складі МВС України в Броварах. Перед повномасштабним вторгненням російської федерації працював в мережі магазинів «ФОРА». На захист України став у 2023 році. Боронив Батьківщину на посаді командира стрілецького відділення. Загинув 6 березня 2024 року під час виконання бойового завдання на Харківщині. Попрощалися з воїном та поховали його на кладовищі рідного міста.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: попрощалися, військові

Добавить в: