Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігівському обласному ТЦК та СП новий начальник

У Чернігівському обласному ТЦК та СП новий начальник

 

Наказом командувача Сухопутних військ Збройних Сил України бойового офіцера - полковника Олександра Шибирина, призначено начальником Чернігівського обласного ТЦК та СП. Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці ТЦК.Олександр Віталійович Шибирин народився 31 грудня 1977 року в місті Чернігів у родині військовослужбовця. У 1996 році закінчив Чернігівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою (Чернігівський ліцей з ПВФП), а у 2000 році - Одеський інститут Сухопутних військ ЗС України (нині - Військова академія міста Одеси). Військову службу розпочав на посаді командира роти одного з підрозділів ЗС України. Надалі проходив службу в навчальному центрі «Партнерство заради миру» на різних посадах.

Крім того, за сприянням британських радників у Центральній та Східній Європі полковник Олександр Шибирин проходив навчання на курсах підготовки інструкторів у Чехії, а вже у 2004 році виконував завдання у складі підрозділу цивільно-військового співробітництва в Іраку. Після повернення проходив службу в одному з підрозділів навчального центру "Партнерство заради миру" міжнародного центру миротворчості та безпеки Командування Сухопутних військ ЗС України.

З жовтня 2013 року Олександр Віталійович був направлений до Афганістану для проходження служби на посаді старшого офіцера групи військової допомоги, а через певний час - у Центр оперативних стандартів і методики підготовки ЗС України.

З початком російсько-української війни у 2014 році долучився до захисту Батьківщини. Відтоді неодноразово брав безпосередню участь у бойових діях на Сході України.
З першого дня повномасштабного вторгнення рф на територію України Олександр Віталійович став на оборону рідної Чернігівщини, а після її звільнення від окупантів був призначений на посаду командира тактичної групи "Мена", де під його керівництвом здійснювалися заходи щодо забезпечення обороноздатності Новгород-Сіверського та Корюківського районів.

Указом Президента України №360/2022 від 23 травня 2022 року за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі полковника Олександра Шибирина нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: начальник, Шибирин

Добавить в: