Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » «Страшно залишатися: росіяни щодня стріляють, аж хати дрижать»: на Чернігівщині поліцейські евакуювали пенсіонерку з прикордонного села

«Страшно залишатися: росіяни щодня стріляють, аж хати дрижать»: на Чернігівщині поліцейські евакуювали пенсіонерку з прикордонного села

 

Поліцейські відділення №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції за підтримки місцевої влади забезпечили евакуацію в безпечне місце літньої мешканки села біля кордону з країною-агресором.– У нашому колись великому селі з міцним аграрним господарством тепер залишиться четверо мешканців. Решта виїхали у безпечні місця, та ще ось моя подруга, така ж пенсіонерка, теж готується до евакуації, – каже вимушена переселенка з прикордоння Чернігівщини Неля Михайлівна.


Жінка прожила у Гасичівці Городнянської громади 46 років. 33 з них відпрацювала на місцевій пошті. Ще 10 – у магазині, який нещодавно згорів після російського обстрілу. Про необхідність залишити рідну домівку розповідає з болем:

– Стріляють «з того боку» практично щодня. Дуже страшно. Спимо вдягненими, щоб встигнути при обстрілі заховатися в погріб. Дочка боїться приїздити з Чернігова. І я сама вже дійшла до нервового зриву, тому сказала сільському старості, що хочу евакуюватися, а він звернувся по допомогу до поліції.

Поліцейські Городнянського відділення Чернігівського райуправління поліції негайно узгодили з місцевою владою всі технічні питання евакуації пенсіонерки та забезпечили вантажний транспорт для вивезення її майна. Після цього вони допомогли швидко завантажити речі та перевезти Нелю Михайлівну і її майно на нове, безпечне місце мешкання.

– Поліція наполегливо закликає мешканців прикордонних сіл евакуюватися в безпечніші громади. Поліцейські цілодобово на зв’язку і готові допомогти вам з евакуацією, – підкреслив начальник відділення поліції №3 (м. Городня) Олександр Нехаєвський.

Джерело: Поліція Чернігівської області

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: евакуювали, Гасичівка, поліція

Добавить в: