Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Володимир Тощев виграв суд у «Чернігівгазу», який нарахував йому неіснуючий борг у 42 тис.грн.

Володимир Тощев виграв суд у «Чернігівгазу», який нарахував йому неіснуючий борг у 42 тис.грн.

 

Прилуцький суд зобов'язав «Чернігівгаз» списа­ти борг клієнта Тощева Володимира Афанасійовича на суму 42 тис.грн і заплатити йому 50 тис. грн моральної шкоди. Крім того, газівники зобов'язані заплатити за судові витрати. Суддя Коротка Анна Олександрівна прийняла рішення, що борг був нарахований незаконно, а через нього клієнту не підключали газ. Про це йдеться у рішенні Прилуцького міськрайонного суду.

Ситуація сталася в липні 2021 року. Тоді «Чер­нігівгаз» після відключення газу для заміни котла не став його підключати назад. У клієнта зажадали заплатити 42 тисячі грн. боргу. А сам борг донарахували заднім числом начебто після переведення перерахунку.


«З метою ефективного захисту прав позивача, як побутового споживача природного газу, з ураху­ванням початку опалювального сезону, відсутності можливості іншим способом опалювати житловий будинок, в якому він з дружиною постійно про­живає, враховуючи повну технічну готовність до пуску газу, що підтверджується Актом прийняття в експлуатацію об’єкта від 20.07.2021 року, на­явність встановленого відповідачем нового лічиль­ника газу, відсутність заборгованості за послуги з розподілу газу, наявністю замовленої потужності до кінця 2021 року та замовленої потужності на 2022 рік, представник позивача та просить забез­печити позов», - ідеться в судових документах.

Крім того, компанія зобов'язана заплатити за судові витрати 2147 гривень 20 копійок.

Інетереси Тощева представляла адвокат Сотніченко Олена Михайлівна. Засідань по справі було чимало, в середині лютого справа направлена до Чернігівського апеляційного суду.

Gorod.cn.ua за матеріалом газети “Прилуччина + Прилучаночка”

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Чернігівгаз, борг, Прилуки, Коротка, Тощев

Добавить в: