Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Стали відомі подробиці загибелі подружжя у «Land Rover» на Єськова

Стали відомі подробиці загибелі подружжя у «Land Rover» на Єськова

 

13-го лютого близько 7-ї години вечора на вулиці Єськова у позашляховику «Land Rover» вибухнула німецька граната. В автівці в цей час перебували 2 людей - водій 33-річний Микола Двоєжон та його дружина 34-річна Олександра Забутько. Жінка і чоловік отримали важкі травми, що спричинило в подальшому їх смерть у лікарні з різницею у 2 години - 14-го лютого.
Про це повідомляє чернігівська газета "Вість". Зазначається, що граната, ймовірно була у руках жінки, бо в неї не було частини правої руки. Микола та Олександра було разом близько 15-ти років, зустрічалися зі школи, дітей не мали. Дружина декілька місяців тому повернулась з Німеччини, де жила у родичів в Україну, у день трагедії вона та чоловік їздили подавати заяву про розлучення, також були вивезені з квартири де проживало подружжя речі Олександри. Знайомі розповідають, що дуже ревнувала чоловіка. У день, коли сталося непоправне Олександра питала у свого адвоката, який допомагав відсудити кошти, вкладені у новобудову на Масанах про те, чи може, у разі повернення грошей за рішенням суду, успадкувати її сестра.

Побратими Микола розповіли, що він негативно ставився до вживання алкоголю, займався спортом, мав 3 собаки, активно волонтерив перед тим, як піти на фронт, в армії мав звання командира взводу аеророзвідки і коригування, не схильний до самогубства. У батьків він був один син. Після кремації тіла загиблого чоловіка у Києві Миколу та Олександру поховали поряд на кладовищі Яцево.

Напередодні загибелі Микола Двоєжон записав відео-звернення про збір коштів на дрони.

Gorod.cn.ua за матеріалом газети "Вість"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: граната, Єськова, подружжя

Добавить в: