Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Родині воїна, яка через пожежу залишилась без будинку потрібна допомога

Родині воїна, яка через пожежу залишилась без будинку потрібна допомога

 

Андрій Довгоброд (йому 38) із Коропа захищає кра­їну з травня 2022 року.- Був на Бахмутському напрямку, воював в Авдіївці. Він і зараз на Донеччині, — коротко розповідає дружина воїна Тетяна.

І вона, і діти (Олексій у сьомо­му класі, Аліна — в 11-му) стараються не пропустити жодного повідомлення звідти.
Кожен їхній день спо­внений тривоги, і на­дії, що їхній солдат повернеться живим.
Досі рідні просили його берегти себе і не хвилюватися за них.


Запевняли, що вдо­ма усе добре. Та дня­ми — через пожежу — залишилися без даху над головою. На щастя, ніхто не по­страждав. Але від хати залишилися тільки стіни.

— Пожежники ще не назвали точної причини, — каже Тетяна. — Я думаю, загорілося від димаря.

Наприкінці минулого року родичі, друзі, волонтери, односельці збирали кошти на автомобіль для підрозділу Андрія. Зараз допомагають його родині. Адже тепер за­хиснику нікуди повертатися з війни. Не залишається осто­ронь і селищна рада.
Але й коштів на відбудову треба багато. До війни чоло­вік заробляв тим, що заготовляв і продавав дрова. Вели­ких статків не було. Тож важлива — без перебільшення — кожна гривня.

Для тих, хто захоче підтримати сім’ю захисника, по­відомляємо номери банківських карток, куди можна пе­рерахувати кошти: 5168 7520 9823 6592 (Довгоброд Ан­дрій); 5168 7520 9823 8887, 5167 8032 5125 2628 (Довго­брод Тетяна).

Джерело: газета “Гарт”, Ганна Юхименко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Довгоброд, пожежа, допомога

Добавить в: