Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Шестовиці фермер і сільрада посварилися через дохід від веж мобільного зв'язку

У Шестовиці фермер і сільрада посварилися через дохід від веж мобільного зв'язку

 

У селі Шестовиця (Киїнської громади) півроку точиться суперечка між сільрадою та місцевим фермером з приводу того, що всередині господарської споруди (сараю) встановлені дві вежі мобільного зв’язку. Оператори - “Vodafone” і “Lifecell” - сплачують орендну плату власнику цього сараю - Володимиру Бешуну.Сільський голова Андрій Головач

Але при цьому земельна ділянка під спорудою належить Киїнській громаді. Тому, каже сільський голова Андрій Головач, і кошти за вежі мала б отримувати громада.

Володимир Бешун став власником сараю ще при розпаюванні місцевого колгоспу. Тоді ж він взяв тут в оренду земельну ділянку.

Ця ділянка знаходиться за межами населеного пункту. Такі землі перебували до 21-го року в державній власності, а з липня 21-го за законом перейшли у комунальну власність територіальних громад.
Тоді сільрада почала інвентаризувати ділянки між селами.

Одночасно проходила й інвентаризація об’єктів, що знаходяться на кожній з ділянок.

А саме в 21-му році всередині приміщення й була встановлена перша з цих веж (друга, поряд, зведена торік, у 23-му).
Володимир Бешун

Володимир Бешун і сільська рада не дійшли згоди, як оформити новий договір оренди - вже з сільрадою. І причина знову ж таки в цих вежах.

Предмет суперечки - в тому, як саме встановлені вежі (фактично вони закріплені на підлозі посеред сараю, на бетонній основі) і як це тлумачити в правовому сенсі: вежі НА СПОРУДІ чи НА ЗЕМЕЛЬНІЙ ДІЛЯНЦІ.
Очевидно, що в цій ситуації потрібне тлумачення правоохоронців та експертів.

Сільська рада зверталася до операторів мобільного зв’язку. Виявилось, що жодне з підприємств не “прив'язує” вежу до земельних (кадастрових) даних.

Сільрада зверталася і до правоохоронців, але, кажуть, від поліції досі немає відповіді.Джерело: "Північна Брама"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Шестовиця, конфлікт, фермер, вишки

Добавить в: