Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Чернігівщині відстрілюють лисиць

На Чернігівщині відстрілюють лисиць

 

Під час воєнного стану полювання забо­ронене, та в окремих випадках Міністерство захисту довкілля і природних ресурсів Укра­їни, а також місцеві державні адміністрації можуть надавати дозвіл на відстріл диких тварин. В основному це робиться для регу­лювання чисельності популяції та для про­ведення відбору біологічного матеріалу на визначення імунітету тварин до сказу.Недавно відстріл почався на території мисливських угідь мисливсько-рибальсько­го підприємства Чернігівської обласної ор­ганізації УТМР Менської ТГ. Підставою для нього стало рішення державної протиепізоотичної комісії при Корюківській РДА. Від­стріл триватиме 6 днів до 12 лютого. Мешканці громади, чиї господарства неа­бияк потерпають від набігів лисиць, вважа­ють відстріли розв’язанням проблеми.

— Адже лисиць розвелося дуже багато і вони вже зовсім не бояться заходити у дво­ри. За літо в нашій Феськівці люди недорахувалися близько 30 гусей, не кажучи про іншу птицю, — висловлює думку багатьох селян Євген Кащенко.

І така ситуація не лише в цьому селі.

Проти відстрілів — зоозахисники та лю­бителі тварин. Вони рекомендують госпо­дарям робити надійні паркани та курники, облаштовувати загородки для вигулу до­машньої птиці тощо.

Джерело: газета “Гарт”, Марія Ісаченко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: лисиці, відстріл, Феськівка

Добавить в: